Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Disneylandu

Laura, 6 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-13

Laura to bez wątpienia wyjątkowa dziewczynka. Swoją naturalnością, pewnością siebie i uśmiechem wprawia rozmówcę w fantastyczny nastrój. Marzycielka zupełnie nie była skrępowana naszą wizytą i już od progu zaczęła o sobie opowiadać. Z uwagi na chorobę miała dłuższą przerwę od uczęszczania do przedszkola, dlatego teraz tak bardzo docenia kontakt z innymi dziećmi. Bardzo lubi wykonywać tam prace plastyczne, a ponieważ otrzymała od nas zestaw modeliny i tamborek z farbami mogłyśmy się przekonać o tym na własnej skórze. Ponadto, jak niemal każda dziewczynka jest wielką fanką Elsy oraz Myszki Miki. Laura z ogromnym zafascynowaniem opowiadała nam o swojej krótkiej podróży samolotem do Warszawy i o tym, że marzy o kolejnej, podniebnej wycieczce i to w konkretne miejsce. Laura chciałaby udać się do Disneylandu, spotkać tam Myszkę Miki i ulubione księżniczki. Ma nawet strój jednej z ulubionych, bajkowych bohaterek. 
 
Nie możemy się doczekać kiedy to marzenie się spełni, a na buzi Laury wyczarowany zostanie uśmiech. Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego marzenia skontaktuj się z Martą Padykułą marta.padykula@mammarzenie.org lub Sylwią Walosz sylwia.walosz@mammarzenie.org

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Marta Padykuła

email: marta.padykula@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Laura - o. Trójmiasto - Wyjazd do Disneylandu

Laura wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Disneylandu marzyciela Laura.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN