Moim marzeniem jest:

Skonfigurowany przez siebie stacjonarny komputer gamingowy

Bartosz, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-18

Spotkanie z czternastoletnim Bartkiem było niezwykłe i inspirujące. Już na pierwszy rzut oka można było zauważyć, że to chłopak pełen emocji i pasji. Gdy opowiadał o swoim największym marzeniu posiadania skonfigurowanego przez siebie gamingowego komputera, jego oczy jaśniały iskierkami nadziei, a entuzjazm, z jakim mówił o planach związanych z nauką i technologią, był nie do opisania. Bartek nie postrzega komputera jedynie jako narzędzia do rozrywki, ale jako kluczowego elementu do rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności, zwłaszcza w zakresie projektowania i programowania, co może pomóc mu w szkolnych zadaniach. Jego determinacja i zaangażowanie w edukację są godne podziwu, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że dostał się do jednego z najlepszych techników informatycznych w swoim mieście. To dowód na to, jak bardzo pragnie rozwijać swoje umiejętności i osiągać sukcesy w tej dziedzinie.

Podczas rozmowy Bartek podzielił się również wspomnieniami z czasów, gdy trenował boks. Opowiadał o trudnościach, z jakimi się spotykał, ale także o ogromnej determinacji, którą wkładał w treningi. Jego pasja do sportu, podobnie jak do technologii, jest imponująca i świadczy o jego wszechstronnym podejściu do życia.

Nie można również pominąć silnych więzów rodzinnych, o których Bartek wspomniał, szczególnie odnosząc się do swoich dwóch braci. Jego rodzina stanowi dla niego ważne wsparcie, co może mieć istotne znaczenie dla jego rozwoju osobistego i osiągnięcia życiowych celów. Spotkanie z mamą Bartka również było pozytywnym doświadczeniem. Jej ciepło i wsparcie dla syna są nieocenione, a jej zaangażowanie w zapewnienie mu jak najlepszej przyszłości jest godne uznania. Pragnienie posiadania komputera gamingowego przez Bartka jest najskrytszym marzeniem, a zarazem świadomym wyborem mającym na celu rozwijanie pasji i umiejętności, które mogą przyczynić się do jego sukcesu w życiu.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Paula Raczkowska

email: paula.raczkowska@mammarzenie.org

tel: +48 604 693 423‬

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Bartosz - o. Poznań - Skonfigurowany przez siebie stacjonarny komputer gamingowy

Bartosz wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Skonfigurowany przez siebie stacjonarny komputer gamingowy marzyciela Bartosz.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN