Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy

Krystian, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie

2024-03-01

W piątkowe popołudnie wybrałyśmy się do naszego marzyciela Krystiana. Nasze pierwsze spotkanie odbyło się w szpitalu. Gdy tylko weszłyśmy do pokoju chłopiec przywitał nas szerokim uśmiechem. Opowiadał nam o swoich pasjach, a my z zaciekawieniem wsłuchiwałyśmy się w każde jego słowo. Krystian jest miłośnikiem klocków LEGO, zdradził nam, że ich układanie pozwala mu zapomnieć o zmartwieniach i zmniejszyć stres w trudnych chwilach. Chłopiec podzielił się także z nami swoimi wspomnieniami o zwierzętach, opowiadając o króliku, którym kiedyś się opiekował oraz o psie. Nasz Marzyciel okazał się być prawdziwym miłośnikiem sportu. Jego oczy świeciły, gdy mówił o swojej pasji do piłki nożnej i wspominał mecze, w których brał udział. Krystian wraz z rodzeństwem tworzy prawdziwą drużynę piłkarską. Uwielbia kibicować polskiej reprezentacji, a jego ulubionym zagranicznym klubem jest FC Barcelona. Ale to nie wszystko - pasjonuje się także różnymi rodzajami broni oraz boksem, co jeszcze bardziej nas zaskoczyło. 

Po zapoznaniu się z chłopcem nadszedł czas na najważniejsze pytanie: ,,O czym marzysz?”. Krystian po krótkim zastanowieniu stwierdził, że jeszcze nie zdecydował, jakie jest jego największe marzenie. Poprosił nas o czas na zastanowienie się nad tym tematem. Mamy nadzieję, że już niebawem poznamy najskrytsze pragnienie chłopca.

spotkanie - poznanie marzenia

2024-03-07

W czwartek ponownie odwiedziłyśmy Krystiana. Chłopiec z niecierpliwością wyczekiwał naszej wizyty, a kiedy wreszcie się pojawiłyśmy, na jego twarzy malowała się nieukrywana radość. Po krótkiej, serdecznej rozmowie nadszedł moment, w którym zadałyśmy pytanie, na które tak bardzo czekał – jakim marzeniem chce się z nami podzielić? Z uśmiechem na ustach wyznał nam, że pragnie otrzymać laptopa, który umożliwi mu przyjemniejsze spędzanie czasu podczas długiego pobytu w szpitalu. Krystianie, bardzo się cieszymy, że mogłyśmy Cię poznać i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Twoje marzenie jak najszybciej!

spełnienie marzenia

2024-05-21

21 maja 2024 roku miałyśmy przyjemność połączyć się z naszym marzycielem Krystianem, aby dowiedzieć się, jakie są jego wrażenia po otrzymaniu wymarzonego laptopa. Krystian był na swoim osiedlu, gdzie spotkał się z braćmi, by spędzić wspólny czas na graniu w piłkę. Jego twarz rozpromieniał wspaniały uśmiech, gdy opowiadał nam o momencie, w którym otrzymał laptopa. W chwili wręczenia sprzętu byli z nim najbliżsi, co sprawiło, że było to dla niego wzruszające wydarzenie.

Krystian najbardziej zachwycił się nowoczesnością i wielkością laptopa. Nie spodziewał się, że będzie aż tak duży. Choć brakowało gier, szybko uznaliśmy, że bez trudu znajdzie coś ciekawego w Internecie. Krystian z radością opowiadał nam o swoich braciach i ostatnio spędzonych wspólnych chwilach. Uśmiech nie schodził z jego twarzy, a radość była wręcz zaraźliwa.

Cieszymy się ogromnie, że udało nam się spełnić marzenie Krystiana i że mogliśmy poznać tak wspaniałego chłopca. Krystianie, dziękujemy Ci za Twoje marzenie. Dzięki Tobie wierzymy, że warto marzyć i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z bliskimi. Rodzina to najpiękniejszy skarb, a Ty nam to przypominasz.

Życzymy Ci dużo zdrowia i pamiętaj: nigdy nie przestawaj marzyć. Twoje marzenia dodają nam skrzydeł i pokazują, jak ważne jest spełnianie tych najskrytszych pragnień.