Moim marzeniem jest:

Plac zabaw w kolorze zielonym z zakręconymi zjeżdżalniami

Tymek, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-03-03

Wspaniała pogoda na początku marca sprzyjała iście letnim marzeniom! W słoneczną niedzielę wybraliśmy się w podróż by poznać marzenie Tymka. Chłopiec to radosny i odważny 4-latek, prawdziwy pasjonat wszelkich środków transportu: od samochodów, przez statki, po łodzie podwodne. Nic więc dziwnego, że kolorowanka o właśnie takim motywie, którą dla niego przygotowaliśmy skradła serce Naszego Marzyciela. Malowaliśmy zawzięcie, a w naszych poczynaniach wspierało nas rodzeństwo Tymona: młodsza siostra Pola i 8- letni brat Jaś. Rodzeństwo jest nierozłączne niczym trzej muszkieterowie. „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” to ich główne motto. Mama od wejścia zapowiedziała nam, że nie wie na co zdecyduje się 4-latek, ale na pewno w swoim marzeniu będzie pamiętał o Jasiu i Poli i nie myliła się. Choć poznanie marzenia nie należało do najłatwiejszych, bo Tymon miał naprawdę mnóstwo pomysłów to ostatecznie jego decyzja padła na coś naprawdę niesamowitego! Po dyskusjach o samochodach na akumulator,
dmuchanych zamkach i koniach na biegunach z ust Marzyciela padła jasna decyzja: PLAC ZABAW! Ale nie zwykły plac zabaw! Zielony jak barwy naszej fundacji, wyposażony w zjeżdżalnie i huśtawki, koniecznie w ilości dwóch sztuk dla siebie i dla rodzeństwa. Podkreślił również że zjeżdżalnie muszą być baaaardzo zakręcone!

Jesteśmy pewni, że będzie to prawdziwy raj na letnie dni dla naszego 4-letniego Marzyciela! Tymonie bardzo dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i już nie możemy się doczekać realizacji Twojego wyjątkowego marzenia!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Patrycja Biedrzycka

email: p.biedrzycka@student.uw.edu.pl

tel: +48784987975

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Tymek - o. Warszawa - Plac zabaw w kolorze zielonym z zakręconymi zjeżdżalniami

Tymek wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Plac zabaw w kolorze zielonym z zakręconymi zjeżdżalniami marzyciela Tymek.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN