Moim marzeniem jest:

plac zabaw z domkiem, ścianą wspinaczkową, huśtawką bocianie gniazdo i huśtawką kwiatek wraz z wysoką zjeżdżalnią – wszystko w biało-różowym kolorze

Zuzia, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-28

W ostatnią środę lutego, wolontariusze naszej Fundacji Mam Marzenie mieli zaszczyt spotkać się online z nową Marzycielką, pięcioletnią Zuzią. Mimo dużych odległości fizycznych, technologia pozwoliła nam zbliżyć się do serca tej uroczej dziewczynki i zanurzyć się w świat jej wyjątkowych marzeń. Spotkanie rozpoczęło się od chwil nieśmiałości, typowych dla pierwszych rozmów online, jednak z biegiem czasu Zuzia zaczęła się otwierać, ujawniając przed nami swoje kolorowe osobowościowe piękno. Natychmiastowo zwróciła uwagę na swoją pasję - miłość do jednorożców. Jej entuzjazm i fascynacja były zaraźliwe, a opowieści o kolorowych, magicznych stworzeniach sprawiły, że zaczęliśmy dostrzegać, jak bardzo ważne jest spełnienie marzeń tej Małej marzycielki. Po owocnej rozmowie na temat jednorożców, przeszliśmy do meritum sprawy marzeń. Wtedy Zuzia podzieliła się z nami swoim wielkim marzeniem - pragnęła mieć własny plac zabaw przed swoim domem. Jej oczka świeciły się radością, gdy opowiadała o marzeniu biegania, skakania i śmiechu na własnym terenie do zabawy. To marzenie nie tylko wzbudziło w nas determinację, ale także zrodziło chęć, aby uczynić je rzeczywistością.

Fundacja Mam Marzenie, zawsze gotowa do spełniania marzeń, postanowiła podjąć się tego wyjątkowego zadania. Wspólnie z Zuzią szukamy sponsora, gotowego dołączyć do naszej misji i spełnić to szczególne marzenie. Plac zabaw może być dla wielu czymś naturalnym, ale dla Zuzi to kawałek magicznego świata, który chce mieć tuż przed swoimi drzwiami. Spotkanie z Zuzią było dla naszej Fundacji nie tylko czasem zanurzenia się w bajkowy świat dziecięcych marzeń, ale także bodźcem do działania. Chcemy uczynić jej marzenie o własnym placu zabaw rzeczywistością, aby dostarczyć jej radości, uśmiechu i beztroskich chwil.

Dziękujemy Zuzi za dzielenie się swoimi marzeniami i otwarcie serca przed nami. A wszystkim, którzy chcieliby dołączyć do naszej misji i wesprzeć tę uroczą Marzycielkę, serdecznie zapraszamy! Razem możemy uczynić świat dziecięcych marzeń jeszcze piękniejszym miejscem.

spełnienie marzenia

2024-07-03

Zuzia i jej Kraina Jednorożców!
Dawno, dawno temu, w magicznym królestwie marzeń, żyła mała księżniczka Zuzia, zakochana w jednorożcach. Jej serce pełne było pragnień o wyjątkowym, biało- różowym placu zabaw, gdzie mogłaby przeżywać swoje baśniowe przygody. Dzięki pomocy kolorowych wróżek – naszych wspaniałych wolontariuszek i hojnych sponsorów – Fundacja Mam Marzenie miała zaszczyt przemienić marzenie Zuzi w rzeczywistość!  Na widok swojego Królestwa wydała okrzyk radości. W krainie pełnej magii, stał piękny biało-różowy plac zabaw. Był tam domek, który stał się jej królewskim pałacem, gdzie mogła planować swoje przygody i odpoczywać po dniu pełnym zabawy. Ściana wspinaczkowa zmieniła się w wysoką wieżę, którą księżniczka Zuzia zdobywała niczym dzielna bohaterka z baśni. Huśtawka bocianie gniazdo i kwiatek zabierały ją w powietrzne podróże, jakby latała na grzbiecie jednorożca, a wysoka zjeżdżalnia prowadziła prosto do krainy nieskończonej radości i śmiechu. Plac zabaw lśniący biało-różowymi kolorami stał się miejscem, gdzie każde marzenie Zuzi nabrało kształtów.

Widząc jej uśmiech i radość, wiemy, że magia istnieje naprawdę. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić to baśniowe marzenie. Dzięki Wam, księżniczka Zuzia może teraz codziennie przeżywać swoje niezwykłe przygody w Krainie Jednorożców.
#FundacjaMamMarzenie #SpełniamyMarzenia #KsiężniczkaZuzia #PlacZabaw #BaśnioweMarzenia #Wolontariusze #Sponsorzy #MagiaIstnieje #Jednorożce