Moim marzeniem jest:

wyjazd do Disneylandu z siostrą

Zuzia, 7 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-03-01

W piątkowe popołudnie odwiedziłyśmy naszą nową Marzycielkę - Zuzie. Na początku dziewczynka, była trochę nieśmiała ale udało się nam to przełamać drobnym prezentem - jak się okazało, jej wymarzoną lalką Playmobil. W specjalnym zestawie było także kilka sukienek dla lalki. Dołączony był także specjalny długopis, którym mogłyśmy wspólnie malować po sukienkach i tworzyć na nich kolorowe wzorki. Dziewczynka jak się okazało jest miłośniczką księżniczek Disneya. Już w pierwszych chwilach naszej rozmowy pojawiał ten motyw i od razu zobaczyłyśmy błysk w oku naszej Marzycielki. Zuzia podczas pobytów w szpitalu często oglądała parady księżniczek, które odbywają się w Disneylandzie co w znacznym stopniu umilało jej ten ciężki czas.
Przy stole nie posiedzieliśmy za długo, bo Zuzia razem ze swoją siostrą Igą pokazały nam swój pokój z zamkiem dla lalek i figurkami - każdej postaci bajek z Disneya. Dziewczyny przebrały się nawet w stroje swoich ulubionych księżniczek! Okazało się, że każda z nich ma w szafie kilka bajkowych strojów! Nie byłyśmy więc zaskoczone, gdy usłyszałyśmy o największym marzeniu Zuzi, czyli wyjeździe do Disneylandu razem ze swoją siostrą, z którą dzieli zamiłowanie do księżniczek.

Mamy nadzieję, że marzenie to uda nam się jak najszybciej spełnić bo widok naszej Marzycielki i jej uśmiechu na widok zdjęć stamtąd był bezcenny!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Joanna Pawlińska

email: joanna.pawlinska@mammarzenie.org

tel: +48694270091

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzia - o. Warszawa - wyjazd do Disneylandu z siostrą

Zuzia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia wyjazd do Disneylandu z siostrą marzyciela Zuzia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN