Moim marzeniem jest:

iPhone 15 Pro z słuchawkami

Kryspin, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-06

Za nami udane spotkanie z naszym marzycielem Kryspinem. Chłopiec mieszka u progu górskich szczytów Beskidu Małego. Jest uczniem szkoły średniej o profilu informatycznym. Lubi się uczyć, czytać książki i grać w gry komputerowe. Ma czarnego kota, z zielonymi oczami, który pokazał nam się w czasie spotkania, ale jak to kot jest nieufny.

Podczas naszej wizyty zobaczyłyśmy, że Kryspin jest spokojnym chłopcem, który potrzebuje chwili, aby zacząć się otwierać i dać się poznać. Zaskoczyłyśmy go historią jego oryginalnego imienia, które powstało z przymiotnika oznaczającego „kędzierzawy” oraz formami zdrobnień, jakie funkcjonują. Są to Krzysz, Krzyszczek, Krzyszczko, jednakże zdrobnienia te nie spodobały się naszemu Marzycielowi, który postanowił pozostać przy formie Kryspin.

Nie jedno zaskoczenie towarzyszyło temu spotkaniu. Gdy zapytałyśmy o największe marzenie chłopca, bez żadnych wątpliwości odparł, że jest nim nowy iPhone 15 Pro z słuchawkami, dzięki któremu będzie mógł kontaktować się ze swoimi kolegami, przeglądać informacje, słuchać muzyki czy książek z audiobooka. Niska awaryjność i bardzo wysokiej jakości zdjęcia zadecydowały właśnie o tym modelu. Drugim marzeniem, które wzruszyło nie tylko nas, ale również mamę Kryspina było zjedzenie z mamą prawdziwej pizzy we Włoszech.

Zgodnie z życzeniem Kryspina będziemy starać się spełnić jego pierwsze marzenie. Jednak mocno trzymamy kciuki, aby chłopiec spełnił również to drugie, już we własnym zakresie.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Małgorzata Rams

email: katowice@mammarzenie.org

tel: +48 606 312 924

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Kryspin - o. Katowice - iPhone 15 Pro z słuchawkami

Kryspin wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia iPhone 15 Pro z słuchawkami marzyciela Kryspin.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN