Moim marzeniem jest:

Laptop

Szymon, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-25

Niedziela to dzień wspaniałych spotkań, kiedy mamy czas, aby w świątecznej atmosferze usiąść i porozmawiać. Tak też wyglądało nasze niedzielne spotkanie z Szymonem. Przy dużym dębowym stole, na którym pojawiło się wspaniałe ciasto, usiedliśmy ja, Magda i nasz marzyciel Szymon.

Szymon jest uczniem liceum i za kilka miesięcy osiągnie pełnoletność. W jego przypadku dorosłość jest już obecna, a dojrzałość przewijała się przez całą naszą rozmowę. Mówił nam o swoich zainteresowaniach, planach i marzeniach. Czas wolny spędza czytając książki oraz grając w gry komputerowe. Jego ulubieni pisarze to J.R.R Tolkien i H.P. Lovecraft. Gry komputerowe dla Szymona to coś więcej niż tzw. strzelanki. To uczenie się strategii, logicznego myślenia i przewidywania.

Do jego ulubionych przedmiotów szkolnych należy historia, a okresy historyczne, które najbardziej go fascynują to starożytność i II wojna światowa. Z historią łączy się oglądanie malarstwa. Gdy ma okazję lubi wybrać się do muzeum i zobaczyć płótna Beksińskiego. Szymon podkreślał w rozmowie, że lubi w życiu rutynę, czyli plan dnia wypełniony aktywnościami tak, aby nie marnować czasu. Tak było kiedyś i do tego chce wrócić.

Marzeniem Szymona jest laptop, który pomoże mu przede wszystkim w nauce, rozwoju jego pasji i zainteresowań. Szymon to młody, ambitny, pełen pasji, refleksji i głębokich przemyśleń uroczy chłopak. Cieszyłyśmy się, że mogłyśmy go poznać.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Małgorzata Rams

email: katowice@mammarzenie.org

tel: +48 606 312 924

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Szymon - o. Katowice - Laptop

Szymon wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Laptop marzyciela Szymon.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN