Moim marzeniem jest:

Wyprowadzenie Cristiano Ronaldo na stadion podczas meczu Polska - Portugalia

Maciej, 13 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-05-16

W czwartkowe popołudnie mieliśmy niezwykłą przyjemność poznać naszego nowego Marzyciela - Macieja. Jak się okazało to trochę nieśmiały, ale sympatyczny  13-latek o niezwykle optymistycznym podejściu do życia.

Dowiedzieliśmy się, że chłopak pasjonuje się sportem, a w szczególności piłką nożną. Jest wielkim fanem hiszpańskiego klubu Real Madryt oraz portugalskiego napastnika Cristiano Ronaldo. Zainteresowania Macieja nie kończą się tylko na oglądaniu i kibicowaniu. Marzyciel również sam trenuje piłkę nożną, chodzi na treningi 4 razy w tygodniu oraz gra mecze. Mając 3,5 roku zaczął uczęszczać do Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków, w której  trenuje cały czas.

Kolejną pasją naszego Marzyciela jest gotowanie. Ale nie takie zwykłe gotowanie, tylko gotowanie potraw azjatyckich. Jego popisowymi daniami są makarony z różnymi dodatkami. Chłopiec w przyszłości chciałby jak Robert Makłowicz jeździć po świecie, gotować w niezwykłych miejscach i  próbować przeróżnych potraw.

W nowopoznanym Marzycielu drzemie również dusza artysty. Maciej w wolnych chwilach pomiędzy treningami, oglądaniem meczów a gotowaniem zajmuje się robieniem szkiców. 

Poznając Macieja  i jego zainteresowania zadawaliśmy sobie pytanie jakie marzenie wybierze. Okazało się, że wygrała pasja związana z piłką nożną. Maciej marzy o wyprowadzeniu piłkarza Cristiano Ronaldo na meczu Polska – Portugalia, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc w realizacji tego marzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zdjęcie profilowe Marzyciela - fotografia nr 4 w kolekcji zdjęć: fot. Bartek Ziółkowski/ Wisła Kraków

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Aneta Noga

email: aneta.noga@mammarzenie.org

tel: +48 504 585 304

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Maciej - o. Kraków - Wyprowadzenie Cristiano Ronaldo na stadion podczas meczu Polska - Portugalia

Maciej wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyprowadzenie Cristiano Ronaldo na stadion podczas meczu Polska - Portugalia marzyciela Maciej.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN