Moim marzeniem jest:

laptop z Photoshopem

Wojtek, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2008-07-15We wtorek po południu udałyśmy się z Anią do naszego nowego Marzyciela Wojtka. Przywitał nas bardzo sympatyczny, uśmiechnięty 18-latek. W trakcie rozmowy z Wojtkiem dowiedziałam się, że uczy się on w technikum informatycznym i interesujue się grafiką komputerową. Ba! Nawet kiedyś wykonywał zlecenia na grafikę dla różnych osób, np.ostatnio tworzył grafikę na stronę internetową sanktuarium. Od jakiegoś czasu niestety ma ograniczone możliwości robienia tego co tak bardzo lubi, bo przeszedł juz drugą operację prawej ręki i jest w trakcie bolesnej rehabilitacji. Oczywiście marzenie Wojtka jest związane z jego zainteresowaniami i jest to laptop, najlepiej z programem Adobe Photoshop. Wojtek tak postanowił także pod względem tego, iz laptop może mu się przydać do szkoły i do pracy.
Muszę tu jednak zaznaczyć, że Wojtek na początku nie chciał zgłosić się do naszej fundacji, bo jak stwierdził "Nie lubię niczego dostawać, wolę sobie sam na to zapracować". Na szczęście jednak mama go do nas przekonała, a my postanowiliśmy koniecznie zdobyć tego laptopa, tak aby Wojtek mógł na nim pracować i spełniać tym razem już samemu kolejne swoje marzenia. Jestem pewna, że mu się to uda.

Jeżeli chcesz pomóc w spełnieniu tego marzenia, skontaktuj się ze mną: Marta Puchalska, 0507-808-553, marta.puchalska@mammarzenie.org
 

 

inne

2008-11-06Pisanie relacji z tego magicznego wydarzenia rozpoczynałam wiele razy, za każdym brakowało mi słów... Bo nie da się opisać słowami radości w oczach Wojtka kiedy rozpakowywaliśmy jego wymarzonego laptopa, tego zniecierpliwienia, gdy instalowaliśmy Internet... i wreszcie tego zafascynowania, kiedy opowiadał co za cuda powstaną dzięki nowemu Photoshop'owi. Bo gdy spełniają się marzenia wszystkich i wszystko dookoła pochłania radość i magia - takie uczucia, których nie da się opisać słowami...

Drogi Wojtku mam nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli okazję podziwiać Twoje Photoshop'owe dzieła, a laptop, którego dostałeś sprosta Twoim wymaganiom. Życzymy powodzenia w szkole i przy rozwijaniu Twoich "komputerowych" pasji i jeszcze tylko tak na koniec prosimy: NIGDY NIE PRZESTAWAJ MARZYĆ.