Moim marzeniem jest:

Laptop z Internetem

Kasia, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2009-02-12

Pewnego lutowego popołudnia wybrałyśmy się z Anią i Eweliną do nowej Marzycielki - Kasi. Dziewczynka przebywała w szpitalu i bardzo źle się czuła, więc nasza wizyta nie trwała długo. Dowiedziałyśmy się jednak, że Kasia chodzi do szkoły złotniczej. To, co jednak nas najbardziej interesowało, to Jej marzenie. Okazał się nim laptop z Internetem. Kasia chciałaby wykorzystać go do nauki, a także do kontaktu ze znajomymi wtedy, kiedy uniemożliwia to choroba.
Będziemy się starali spełnić to marzenie, by móc zobaczyć na twarzy Kasi uśmiech, o który trudno było podczas naszego pierwszego spotkania.

spełnienie marzenia

2009-06-02

Po pięknym majowym weekendzie nad Warszawą zawisły chmury, a zachodni wiatr przyniósł ochłodzenie. Jednak mimo niekorzystnej aury dla naszej Marzycielki, Kasi, zaświeciło Słońce.
Po godzinie 15:00 wraz z naszym sponsorem – panem Pawłem z Henwaru – zapukaliśmy do drzwi Marzycielki. W środku przywitała nas mama Kasi, jej brat i mała bestia – piesek, który patrzył nieufnie na przybyszy. Mama i brat Kasi potwierdzili, że nasza Marzycielka od dawna śniła o przenośnym komputerze.
Gdy przyszliśmy, w jej pokoju przygotowane było już miejsce na długo wyczekiwanego laptopa. Uśmiech Kasi i błysk w oku zdradził nam jak bardzo ucieszyła się z prezentu.
Pan Paweł w pięć sekund pomógł Kasi odpalić sprzęt i dodał od siebie kilka słów objaśnienia, a następnie wycofaliśmy się zostawiając naszą uszczęśliwioną Marzycielkę przed monitorem wymarzonego komputera.


Dziękujemy Sponsorowi, firmie Henwar, za pomoc w realizacji marzenia.