Moim marzeniem jest:

Laptop w kolorowej obudowie

Dominika, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Opole

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2010-08-14

 

Prawdziwie babskie popołudnie. I marzenie również, takie z lekką nutką kobiecości. Jaka jest Dominika, nasza Marzycielka? Urocza, uśmiechnięta i silna, takie wrażenie zrobiła na nas, kiedy zobaczyłyśmy ją witającą nas przed domem. Szybko złapałyśmy wspólne fale i jak to kobiety, zaczęłyśmy pogaduchy prawie na każdy temat :) . Nasz drobny upominek bardzo spodobał się Dominice, w torbie czekało kilka kolorowych gadżetów do włosów i ciała. Każda z nas przecież uwielbia wyglądać i czuć się jak dama :) Ploteczki, ploteczkami, ale przecież przyjechałyśmy po coś dużo ważniejszego… Marzenie! Dominika nie zastanawiała się zbyt długo, dokładnie wiedziała czego chce najbardziej. Marzy o laptopie, ale nie takim całkiem zwykłym, szarym. Jej wymarzony ma być kolorowy, taki typowo kobiecy. Prawdziwa młoda kobietka z barwną duszą. A więc.. do dzieła! :)

 

 

spełnienie marzenia

2010-12-28

Tuż po Świętach Bożego Narodzenia wyruszamy do naszej marzycielki Dominiki. Śnieżyca panująca w tym dniu w naszym województwie nie pokrzyżowała nam planów. Jak postanowiłyśmy, że dzisiaj odwiedzimy Dominikę, to nie ma innej możliwości. Zapakowałyśmy się do samochodu, biorąc na wszelki wypadek saperkę, termos i kanapki i wyruszyłyśmy z Opola. Na miejscu przywitała nas Dominika ze swoją babcią. Dominika zaprosiła nas do swojego pokoju i tam otrzymała od nas wielki pakunek. Z wielkim uśmiechem na twarzy zabrała się za rozdzieranie papieru ozdobnego. Gdy już wypakowała torbę na laptopa i samego laptopa i zobaczyła jego wspaniały jaskrawo zielony kolor, jej twarz rozpromieniała radością. Laptop był zabezpieczony hasłem, które poznała tylko Dominika, co ją z resztą bardzo ucieszyło i upewniło w tym, że ten piękny laptop należy tylko do niej.

Dominika, mamy nadzieję, że laptop będzie Ci długo służył, a jego kolor zawsze będzie wyzwalał w Tobie pozytywne emocje! Pamiętaj, że im więcej człowiek marzy, tym bardziej się cieszy, gdy jego marzenia zaczynają się spełniać! Dlatego trzymamy kciuki za to, żebyś mogła stawiać przed sobą różne cele i dążyła do ich realizacji!

 

Dziękujemy INTERII, która w ramach akcji WYKLIKAJ UŚMIECH przekazała środki finansowe na realizację marzeń dzieci z Fundacji Mam Marzenie! To dzięki Wam mogliśmy spełnić marzenie Dominiki! Link do akcji: http://fakty.interia.pl/news/wyklikaj-usmiech-wielka-swiateczna-akcja-charytatywna,1571259,