Moim marzeniem jest:

Lustrzanka

Magda, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Pan Sebastian

pierwsze spotkanie

2011-02-19

Wesołą ekipą zawitaliśmy w niedzielne popołudnie do domu 16-letniej Magdy.
Magda jest bardzo aktywną osobą - uwielbia śpiewać i tańczyć hip-hop. Bierze udział w różnego rodzaju konkursach i uczestniczy w licznych imprezach kulturalnych.
Ale przede wszystkim jej pasją jest fotografia. Mieliśmy okazję obejrzeć wykonane przez nią zdjęcia, głównie były to portrety jej młodszej siostrzyczki. Magda również pokazała nam zdjęcia, w których ona występowała w roli modelki. Muszę przyznać, że wywarły one ogromne wrażenie na każdym z wolontariuszy tam obecnych.

 

Marzycielka w tym roku kończy gimnazjum, a jej następnym krokiem jest szkoła ze specjalnością fototechnika. Magda jest pewna, że to jest najodpowiedniejsza droga, ponieważ fotografią chcę się w życiu zająć.

 

Wiadomo, że znaczną częścią sukcesu fotografa jest odpowiedni aparat. I właśnie z tym związane jest jej największe marzenie. Marzy o lustrzance, dzięki której będzie mogła rozwijać swoje umiejętności i poznawać tajniki fotografii, co później pozwoli jej odnosić sukcesy w dalszym życiu.


A najszczęśliwszym człowiekiem jest ten, dla którego praca jest największą pasją i potrafi w tym oddać całego siebie. Potrzebne jeszcze tylko są odpowiednie środki :)

spełnienie marzenia

2011-04-09