Moim marzeniem jest:

X-Box

Oliwka, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2012-03-14

 

Gdybyśmy w jednym zdaniu mieli opisać wrażanie jakie wywarła na nas Oliwia- mielibyśmy poważny problem. Ponieważ nasza Marzycielka skarbnicą zainteresowań, uśmiech gości na Jej buźce na stałe, a optymizm ogarnia każdego kto z Oliwcią spędzi choć chwilę.
Swoja radością rozpromieniła dzień, choć ten akurat był jednym a pierwszych prawdziwie słonecznych i wiosennych, ciepłe słońce, wkradające się przez okno pomagało nam w poznaniu naszej Marzycielki.
Książki to tylko jedna z Jej wielu pasji, "Hela", "Przygody Mikołajka", świetnie było pośmiać się wspólnie z ich przygód... Oliwka sama mogłaby być bohaterką jednej z historii, jej małe domowe zoo dostarcza wielu prześmiesznych okazji do opisania i podzielenia się nimi.
Ale chwileczkę, kluczem do serca naszej Marzycielki jest - MUZYKA! I to ona jest Jej największą pasją. Muzyka i śpiew to dla Oliwii świat pełen przygód, przyjemności i radości.
To właśnie z nią ściśle wiąże się marzenie naszej przyszłej Wokalistki. Chciałaby móc puścić wodzę fantazji i z całą energią zagrać na Guitar Hero, który oferuję producent X-boxa. Gra pozwala trzymać w rączkach niesamowicie zbliżona do oryginału gitarę i śpiewać piosenki a'la karaoke.
Innymi słowy to prawdziwy koncert na domowym telewizorze! Pomóż Oliwii spełnić Jej marzenie, które z pewnością stanowi początek fantastycznej piosenkarskiej kariery.

 

spełnienie marzenia

2012-05-28

 

Marzenia to świetna rzecz, bez względu na to gdzie jesteś, co robisz i jak się akurat miewasz- zawsze możesz po prostu i aż pomarzyć. Pomarzyć o tym co będzie, co chciałbyś zrobić lub kim być, to, że o czymś często marzymy uświadamia nam kim tak naprawdę jesteśmy :)
Oliwia już to wie… a gdy marzy, marzy o śpiewania! Ponieważ nasza marzycielka Oliwia jest naprawdę wszechstronnie uzdolniona (jak każdy artysta ;) pięknie maluje, wyjątkowo opiekuje się wszystkimi swoimi zwierzątkami w domu i świetnie radzi sobie z komputerem jej marzenie było związane w najnowszymi rozwiązaniami techniki, dającymi możliwość wspaniałej zabawy. X-box z grami karaoke, zestaw Guitar Hero wyposażony w mikrofon, perkusję i gitarę, a do tego czujnik ruchu to początek niesamowitej zabawy. Oliwie tak bardzo ucieszył prezent, że nie przestawała się uśmiechać :) słodki poczęstunek, którym były super muffinki z lukrowym mikrofonem i gitarą, smakołyki przygotowane przez Mama Oliwii sprawiły, że te parę chwil pozostanie w pamieci naszej marzycielki- na zawsze. A Guitar Hero- kto nie próbował, niech żałuje :)

 

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia X-Box marzyciela Oliwka.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN