Moim marzeniem jest:

Teleobiektyw SIGMA

Szymon, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

inne

2012-06-30

Pasją Szymona jest fotografia. Podczas spotkania zobaczyliśmy dyplomy z wielu konkursów fotograficznych, które wygrał za najlepsze zdjęcia. Chłopak uczy się tajników fotografii od wujka, dzięki temu ciągle może się rozwijać w tym kierunku. Robi naprawdę fantastyczne zdjęcia! :) Jego największym marzeniem jest teleobiektyw SIGMA 70-200mm f/2.8 DG EX APO OS HSM.

Niesamowite było spotkać człowieka, który tak zdecydowanie wie, co chciałby w życiu robić i mamy nadzieję, że pomożemy Szymonowi realizować się w zawodzie fotografa :)

spełnienie marzenia

2012-10-13

Ten dzień był dla nas szczególny, ponieważ mogliśmy spełnić największe marzenie Szymona. Pojawiliśmy się u niego w sobotę późnym popołudniem. Chłopak opowiadał nam o pierwszych tygodniach w szkole, w której niebawem ruszy koło fotograficzne. Poprosiliśmy Szymona o przyniesienie aparatu... po czym wręczyliśmy mu wymarzony obiektyw, który mógł od razu zamocować w aparacie.
Czas na pierwsze zdjęcia.. Dobrze, że na spełnienie marzenia wybraliśmy sobotę, bo dzięki temu nasz Marzyciel mógł przez całą niedzielę odkrywać nowe możliwości robienia zdjęć, które da mu nowy obiektyw. Chłopak obiecał, że prześle nam jedną z wykonanych fotografii.
To spełnienie marzenia było wyjątkowe. Widzieliśmy radość na twarzy Marzyciela, wiedzieliśmy, że udało nam się spełnić jedno z jego największych pragnień. Takie dni zawsze powodują, że pojawiają się w nas ogromne pokłady sił na spełnianie kolejnych marzeń. Dziękujemy!