Moim marzeniem jest:

laptop ASUS G75VW-T1143V

Kacper, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2012-06-21

Pewnego poranka wybrałam się na spotkanie z nowym Marzycielem Kacprem. Bez problemów się zlokalizowaliśmy. Od mamy Kacpra dowiedziałam się że interesuje muzyką, głównie rapem i hip-hopem, dlatego jako lodołamacz przyniosłam ostatnią płytę OSTRa z grą, która przypadła mu do gustu. Kacper zrobił w domu mini studio w którym nagrywa muzykę. Jest osobą bardzo otwartą o przeuroczym uśmiechu i „prawie” dorosłym mężczyzną . Kiedy przeszliśmy do rozmowy o marzeniach opowiadalam mu o każdej z naszych kategorii. Kacper wybierał po kilka marzeń. Jednak najdłużej zatrzymaliśmy się przy kategorii DOSTAĆ. Nasze spotkanie było niespodzianką więc Kacper poprosił mnie o czas na zastanowienie.

spotkanie

2012-09-15

Na drugie spotkanie z Kacprem umówiłyśmy się na sobotnie popołudnie. Gdy dotarłyśmy do domu naszego Marzyciela, zostałyśmy serdecznie przywitane przez Kacpra, jego Mamę i Siostrę. Atmosfera spotkania od samego początku zapowiadała się bardzo sympatycznie. Celem naszej wizyty było poznanie marzenia Kacpra. Spotkanie utwierdziło nas w przekonaniu, że muzyka jest tym co fascynuje go najbardziej. Podczas rozmowy z nami Kacper opowiadał nam bardzo dużo na temat swojej edukacji muzycznej. Nasz Marzyciel w przeszłości uczył się grać na skrzypcach i na altówce. Mimo, iż obecnie jego zainteresowania muzyczne kierują są w nieco inna stronę, ogromne zaangażowanie w naukę gry na wspomnianych instrumentach przydaje mu się obecnie w realizacji pasji, która jest tworzenie muzyki rap i hip-hop.

 

Gdy poruszyłyśmy temat marzenia Kacpra, przeczuwałyśmy, że może mieć ono związek z muzyką. Tak też się stało. Marzenie Kacpra to laptop ASUS G75VW-T1143V, który otworzyłby przed nim wiele możliwości w zakresie tworzenia muzyki. Kacper mówił o swoim marzeniu z taką pasją, iż od razu wiedziałyśmy, że posiadanie takiego sprzętu dałoby mu dużo satysfakcji oraz pobudziło jego pasje do odkrywania nowych brzmień i dźwięków.

 

Pozostały czas spędzony z Kacprem upłynął na sympatycznych rozmowach o wakacjach, planach, marzeniach i muzyce oczywiście. Spotkanie z Kacprem uświadomiło nam, że niektóre marzenia, mimo, iż dla większości z nas wydają się proste, dla Marzycieli są z pewnością niebanalne. Spełnione, mogą stać się częścią większej, złożonej i jakże pięknej całości.

 

Pozytywnie nastrojone spotkaniem z naszym bardzo sympatycznym Marzycielem oraz Jego Rodziną, ochoczo zabieramy się do spełniania jego marzenia!

spełnienie marzenia

2013-02-22

To był wyjątkowy dzień. Ale zacznijmy od początku :) Z naszym Marzycielem Kacprem i jego mamą spotkaliśmy się około godziny 11. Kacper był przygotowany na to, że dzień spędzimy w studio nagraniowym, gdzie miał przyglądać się pracy realizatora dźwięku i poznać tajniki nagrywania muzyki w profesjonalnej pracowni. W związku z tym, zaraz po przywitaniu się, udaliśmy się do naszego punktu docelowego. Jak tylko dotarliśmy na miejsce, Kacper wraz pracownikami studia rozpoczął eksplorowanie wszystkich urządzeń, które się tam znajdowały. Poza technicznymi aspektami pracy w studio, nasz Marzyciel dowiedział się wielu praktycznych rzeczy z dziedziny nagrywania muzyki. Chociaż Kacper, jako muzyk z pewnym doświadczeniem, wiedział już wiele o tej pracy, to nadal był zainteresowany różnymi aspektami pracy realizatora dźwięku. Oprócz tego miał też okazję nagrać swój własny utwór! Kacper bardzo entuzjastycznie podszedł już do tego bardzo ciekawego punktu programu, a jeszcze nie wiedział, że za chwilę spełni się jego marzenie – postanowiliśmy utrzymywać to w tajemnicy do ostatniego momentu, żeby zrobić Kacprowi niespodziankę. Kiedy nasz Marzyciel zakończył nagrywanie swojego utworu, postanowiliśmy dłużej nie czekać i wręczyliśmy mu dużą paczkę, w której było spełnienie marzenia Kacpra, czyli bardzo dobrze wyposażony laptop. Było to chyba dla Kacpra największa niespodzianka tego dnia, spośród kilku innych, które miały miejsce. Był bardzo zaskoczony i szczęśliwy, że to na co czekał już od jakiegoś czasu, w końcu się spełniło! Kacper z uśmiechem na twarzy rozpakowywał paczkę, chociaż domyślał się co jest w środku, to chciał to też zobaczyć. Po rozpakowaniu laptopa, który był marzeniem Kacpra, nastąpił czas na wręczenie innych prezentów – dzięki sponsorowi Kacper dostał też kilka innych gadżetów, które sprawiły mu wielką radość. Kiedy wręczyliśmy już wszystkie prezenty Kacprowi, przyszedł czas na sesję zdjęciową, której efekty zamieszczam poniżej. Dzień, w którym zrealizowaliśmy wspólnie marzenie Kacpra, był wyjątkowy dla wszystkich, którzy w nim uczestniczyli. Chciałabym podziękować wszystkim, bez których ten dzień nie byłby tak wyjątkowy. Dziękuję firmie T-Mobile, dzięki której Kacper otrzymał laptopa, a w szczególności Justynie Stasińskiej i Danielowi Łopata, którzy zaangażowali się również w oprawę realizacji marzenia. Dziękuję również studiu the Warsaw Mixdown Suite, w którym odbyła się realizacja marzenia i dzięki któremu nasz Marzyciel Kacper mógł nagrać jeden ze swoich utworów na profesjonalnym sprzęcie.