Moim marzeniem jest:

czarny laptop z niebieską myszką i internetem

Agnieszka, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2012-09-04

We wtorkowe popołudnie miałyśmy zaszczyt poznać naszą nową Marzycielkę Agnieszkę. Dzięki wcześniejszym rozmowom z mamą, Ania wiedziała, że Aga bardzo lubi lalki i je kolekcjonuje. Nasz prezent - elegancka Barbie oraz mała dziewczynka z kotkiem bardzo się dziewczynce spodobały.

Agnieszka jest bardzo sympatyczną i wesołą trzynastolatką. W tym roku zaczyna pierwszą klasę gimnazjum - nie da się o tym zapomnieć nawet w szpitalu, ponieważ pani nauczycielka już zapowiedziała lekcje angielskiego zbliżające się wielkimi krokami. Do tej pory Aga uczyła się tylko niemieckiego, dlatego gorąco kibicujemy w nauce nowego języka! :) W wolnych chwilach Agnieszka uwielbia czytać książki i grać na komputerze - zwłaszcza w The Sims 3. Innym hobby naszej Marzycielki jest kolekcjonowanie lalek - tę pasję podziela Gosia, najlepsza przyjaciółka Agnieszki. Dziewczyny spędziły niejedną godzinę na wspólnych zabawach. Mama żartowała, że Adze do szczęścia są potrzebne cztery "rzeczy": komputer, książki, przyjaciółka i lalki :)

Kiedy zaczęłyśmy rozmowę o marzeniach, okazało się, że Agnieszka dobrze wie jakie jest jej największe pragnienie. Już samo opowiadanie o nim sprawiało, że na twarzy dziewczynki pojawiał się wielki uśmiech. Marzeniem tym jest laptop, dzięki któremu mogłaby być w kontakcie z koleżankami, oglądać filmy i oczywiście grać w Simsy. Wymarzony laptop Agi jest czarny i ma niebieską myszkę.

 

Zabieramy się do pracy, żeby spełnić marzenie Agnieszki jak najszybciej!

 

Jeśli Państwo chcieliby pomóc nam w spełnieniu marzenia dziewczynki, bardzo prosimy o kontakt:

Magda Zagrajek - magdalena.zagrajek@mammarzenie.org, tel. 515 199 622

Ania Wajda - an.wa@vp.pl, tel. 501 659 381

spełnienie marzenia

2012-11-08

Dzięki firmie Henwar Agnieszka nie musiała długo czekać na realizację swoje największego marzenia, jakim był ( dla przypomnienia ) czarny laptop z Internetem oraz z niebieską myszką ! Podczas realizacji były z nami obecne dwie przesympatyczne przedstawicielki firmy Henwar dzięki czemu Agnieszka miała tego dnia sporą grupę odwiedzających ;) Marzycielka na 100% nie była pewna czy tego dnia pojawimy się z jej upragnionym laptopem, wizyta byłą pełna niedopowiedzeń ale jak przyszło na kobietę intuicja podpowiedziała Agnieszce, że to TEN dzień :D

 

Prezent został szybko rozpakowany z zachowaniem wszelkich ostrożności, najpierw oczywiście laptop, potem myszka później trzeba było sprawdzić czy wszystko działa i „coś” zainstalować. Tutaj pojawiła się kolejna niespodzianka dla Agi: Simsy 3, w które uwielbia grać ale swoich nigdy nie miała. Radość marzycielki rosła a uśmiech ani na chwilkę nie znikał z jej twarzy. Mama zaniemówiła i stała z boku, a do sali powoli zaczęły przychodzić dzieci z innych sal słysząc co się tutaj dzieje. Później instalowałyśmy Internet i wszystko szło zgodnie z planem. Szczęście rosło z każdą minutą. Aga zaczęła nam opowiadać z kim będzie teraz mogła się kontaktować i w co grać za pomocą Internetu. Dodatkowo Agnieszka dostała jeszcze przenośną pamięć oraz nieodłączny element każdej realizacji jakim jest dyplom spełnionego marzenia!

 

Niewątpliwie był to wyjątkowy wieczór przepełniony uśmiechem i dobrem : ) Kiedy wychodziłyśmy Agnieszka uruchomiła już Simsy wiedziałyśmy, że wszystko co będziemy mówić czy robić pozostanie bez odbioru gdyż gra całkowicie ja pochłonie. Z chęcią też byśmy poddały się takiemu uzależnieniu ale niestety to nie było nasze marzenie … dostałyśmy po buziaku i zostawiłyśmy Agnieszkę z jej marzeniem ! : )