Moim marzeniem jest:

Xbox 360 Kinect z grą

Wiktor, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2013-05-30

W czwartkowe popołudnie odwiedziliśmy 13-latka Wiktora w jego rodzinnym domu, gdzie mieliśmy okazję poznać jego całą przesympatyczną rodzinę: rodziców i starszego brata. Od mamy naszego Marzyciela dowiedzieliśmy się, że chłopak zaczytuje się w cyklu książek CHERUB, opowiadających o działalności supertajnej organizacji rządowej, zatrudniającej dzieci-agentów do śledzenia kryminalistów. Wiktor dostał od nas najnowszy 14 tom przygód – po lekkim zaskoczeniu w oczach i szerokim uśmiechu na twarzy oceniłam, że prezent był trafiony. Spędziliśmy przemiło czas, rozmawiając o historycznych zainteresowaniach chłopca, wakacyjnych przygodach i ulubionych filmach. Nadeszła jednak pora na rozmowę o najważniejszym, o tym, co sprawia, że budzimy się chętnie każdego poranka, a życie staje się takie fascynujące – oczywiście o Marzeniach. Chłopiec przyznał, że już sporo się nad tym zastanawiał, i okazało się, że to wcale nie taka prosta sprawa. Dodał też, że jest taka jedna rzecz, która dałaby mu mnóstwo radości, szczególnie teraz, gdy więcej czasu spędza w domu. Nieśmiało zdradził, że byłby to Xbox 360 Kinect z grą. Miał już okazję go wypróbować i był zachwycony najnowszą technologią i możliwością sterowania grami przy wykorzystaniu ruchów własnego ciała. To zupełnie nowy wymiar zabawy – wszystko wydaje się tak bardzo realistyczne. My pragniemy, żeby równie rzeczywiste stało się życzenie Wiktora, przemiłego i nadzwyczajnie bystrego 13-latka, który wyśnił sobie własną konsolę.
Nie mamy żadnej wątpliwości, że jest to jego największe Marzenie, i zrobimy wszystko, by jak najszybciej je spełnić.

spełnienie marzenia

2013-06-22

22 czerwca 2013 to nie tylko piękny i upalny dzień dopiero co rozpoczętego lata, to przede wszystkim dzień, w którym spełniło się marzenie Wiktora – Xbox 360 Kinect. Dzięki sponsorowi, którym było Energetyczne Centrum S.A. oraz organizatorom koncertu „Lato z Radiem” realizacja marzenia odbyła się w tak wyjątkowych okolicznościach, tj. na scenie podczas trwającego koncertu. Zanim jednak nastąpiło oficjalne spełnienie marzenia Wiktora, nasz marzyciel miał wyjątkową okazję poznać kulisy całego koncertu. Wyposażony w identyfikator VIP, Wiktor na początku odwiedził punkt firmy Energetyczne Centrum S.A., gdzie m.in. zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z Megawatkiem, czyli maskotką firmy. Kolejnym etapem było plenerowe studio Jedynki, gdzie nagrał pamiątkową płytę. Następnie miał możliwość poznania i porozmawiania z wieloma osobami, dzięki których pracy i zaangażowaniu koncerty „Lata z Radiem” zawsze stoją na najwyższym poziomie. Wiktor mógł podejrzeć od zaplecza m.in. pracę realizatorów obrazu. W tym czasie też czekała na Wiktora kolejna niespodzianka, a mianowicie mógł on poczuć się jak gwiazda telewizyjna, gdyż TVP Łódź poprosiła go o krótki wywiad. Nasz marzyciel odważnie spełnił prośbę Pana redaktora i zanotował swój pierwszy występ telewizyjny. W miłej atmosferze czas szybko mijał i wreszcie nadszedł wyczekiwany moment oficjalnego spełnienia marzenia. Prowadzący koncert Pan Roman Czejarek i Pan Bogdan Sawicki poprosili na scenę naszego marzyciela, Panią Karolinę – przedstawicielkę sponsora oraz przedstawiciela naszej fundacji – Jacka. Nastąpiło oficjalne wręczenie Wiktorowi Xboxa 360 Kinect wraz z dyplomem potwierdzającym spełnienie marzenia. Wiktor otrzymał także od sponsora dodatkowo grę oraz zestaw gadżetów. Po zejściu ze sceny z uśmiechami na twarzach Wiktor miał możliwość porozmawiania z prowadzącymi koncert oraz zrobienia sobie wspólnych zdjęć. Chwilę później zespół Hamak Band, który zaczął właśnie swój koncert, zaśpiewał jedną ze swoich piosenek ze specjalną dedykacją dla naszego marzyciela. Ten wyjątkowy dzień zaczął zmierzać jednak ku końcowi, więc pożegnaliśmy się z Wiktorem i jego rodziną i udaliśmy się w wspaniałych humorach w podróż powrotną do Warszawy. Dziękujemy Ci Wiktorze, że mieliśmy możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym dla Ciebie i dla nas dniu.

Marzenia się spełniają!

Składamy wielkie podziękowania przede wszystkim dla sponsora marzenia Wiktora, firmy Energetyczne Centrum S.A. oraz dla prowadzących i organizatorów koncertu „Lato z Radiem”, dzięki którym doszło do realizacji tego wspaniałego marzenia w tak niezwykle wyjątkowych okolicznościach. Dziękujemy bardzo również reprezentującej sponsora Pani Karolinie Kawskiej za swoją niezwykłą otwartość, ciągły uśmiech, ogromną pomoc i zaangażowanie podczas realizacji marzenia.