Moim marzeniem jest:

Xbox z telewizorem

Agata, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2014-11-26

Pewnej listopadowej środy wybrałyśmy się razem z Moniką żeby poznać naszą nową marzycielkę Agatkę. Ze zmarzniętymi policzkami dotarłyśmy na miejsce i d progu przywitał nas przyjaciel domu pies Łapa. Po takim radosnym przywitaniu od razu wiedziałyśmy, że będzie to wyjątkowe spotkanie. Dzięki podpowiedzi mamy dziewczynki wiedziałyśmy, że najlepszym lodołamaczem będą przybory plastyczne ponieważ Agatka bardzo lubi tworzyć różne przepiękne przedmioty. Nawet zostałyśmy obdarowane cudnymi kwiatkami z modeliny, za które jeszcze raz serdecznie dziękujemyJ Po rozgrzaniu się ciepłą herbatką spytałyśmy się   Agatki  o jej największe marzenie. Jednak na tą chwilę miała bardzo dużo pomysłów i ciężko było wybrać te najważniejsze więc postanowiłyśmy dać naszej nowej podopiecznej czas do namysłu, bo przecież wszyscy wiemy jaką poważną sprawą są marzenia. Po miło wspólnie spędzonym czasie musiałyśmy  pożegnać się z naszą nową marzycielką i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania, na którym poznamy marzenie Agatki.

Relacja Kasia P.

spotkanie

2015-01-15

Piątkowe popołudnie mijającego już tygodnia okazało się ważnym dniem dla mnie oraz dla Ani. Tego właśnie dnia poznałyśmy marzenie naszej marzycielki Agatki. Dziewczynkę poznałam już wcześniej, jednak dla Ani było, to pierwsze spotkanie naszą małą marzycielką. Przed spotkaniem towarzyszyło nam sporo nerwów, bo był to dzień poznania marzenia. Ciekawe również byłyśmy co Agatka sobie wymarzyła. Po wejściu do mieszkania marzycielki okazało się, że nerwy były zupełnie nie potrzebne, bowiem przywitało nas słońce i wcale nie mam na myśli aury, która była w Lublinie w piątek. Słońcem okazał się uśmiech Agatki z którą rozmawiałyśmy na temat zwierzątek domowych oraz największej pasji marzycielki, czyli malowania. Marzycielka pokazała nam również swoje nowe prace, a było tego całkiem sporo!

Gdy padło najważniejsze pytanie tego dnia, czyli pytanie o marzenie, to nasza marzycielka odpowiedziała, że chciałaby dostać Xbox kinekt z telewizorem. W tym miejscu muszę wspomnieć o drugiej pasji Agatki, a więc o sporcie. Nasza marzycielka przed chorobą brała udział w zawodach pływackich oraz zaczynała swoją przygodę z piłką ręczną.  Grając w gry sportowe dziewczynka dostałaby od nas namiastkę świata sportu, który tak lubi oraz wzmacniałaby swoją kondycję, która jest tak bardzo potrzebna, aby dzielnie walczyć z chorobą.

Relacja: Monika T.

 

spełnienie marzenia

2015-03-20

Każdy dzień kiedy spełniamy marzenia jest dniem wyjątkowym i nie inaczej było w poniedziałek 20 marca. Razem z uczniami klasy 1 A i panem Karolem ich wychowawcą – naszymi sponsorami, udaliśmy się na spełnienie marzenia Agatki. Na twarzy moich małych towarzyszy malowało się podekscytowanie związane ze spełnieniem marzenia, a wynikało to z faktu, że to oni byli sponsorami marzenia i sami zajęli się pozyskaniem funduszy na marzenie Agatki. Nasza mała marzycielka powitała nas razem ze swoją mamą oraz psem Łapą i przeszliśmy do najważniejszego momentu tego dnia – wręczenia upragnionego marzenia. Marzeniem okazał się xbox kinekt z telewizorem. Po wręczeniu prezentów i zrobieniu pamiątkowych zdjęć przyszedł czas na jeszcze na jedną niespodziankę. Na naszą Agatkę czekała pod balkonem cała klasa 1A z pięknym transparentem „Wracaj do zdrowia”. Po kilku minutach rozmowy pożegnaliśmy się z Agatką i jej mamą i wyruszyliśmy do naszych poniedziałkowych zajęć.

 Pragnę jeszcze raz podziękować panu Karolowi oraz moim małym towarzyszom za możliwość spełnienia razem z nimi marzenia Agatki!

 

Relacja: Monika T.