Moim marzeniem jest:

gadżety z motywem pociągu

Jaś, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Sponsor Anonimowy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2014-12-06

W Mikołajki razem z Moniką odwiedziłyśmy sześcioletniego Jasia, by poznać naszego nowego Marzyciela i Jego, z pewnością niezwykłe, marzenie. Jaś to cudowny chłopczyk, pełen niesamowitej energii i uśmiechu. Uwielbia bajkę o śwince Pepe - to jego ulubiona postać, a nad wyraz kocha pociągi. To jego prawdziwa pasja. :) Nie zdziwiło mnie, gdy zapytałyśmy Jasia o Jego największe marzenie, życzenie, a On odpowiedział, że chciałby dostać od Mikołaja (albo jak kto woli od wróżek :-) ) gadżety związane z motywem pociąg. Gadżety czyli zabawki, ubranka itd. Cudowne marzenie! 

Jesteśmy przekonane, że spełnienie marzenia dostarczy Jasiowi mnóstwo uśmiechu i radość, a zabawa nowymi zabawkami zajmie mu czas i oderwie od codziennych problemów. Wszystkich, którzy razem z nami wierzą w marzenia i ich moc, serdecznie zapraszamy do kontaktu. ;-)

spełnienie marzenia

2014-12-20

Marzenie Jasia udało nam się spełnić przed samymi świętami. Byliśmy jak święci Mikołaje - w realizację tego wspaniałego marzenia oprócz Anonimowego Sponsora włączyli się także wolontariusze i ich rodziny. To wspaniałe, jak jedno marzenie chorego dziecka, łączy ludzi. 
 
Wchodząc do domu Jasia, wszyscy wiedzieliśmy, że robimy coś wielkiego. Zabawki z pociągami wypełniły pokój Jasia, sprawiając, że skupił na nich uwagę i nic, absolutnie nic, nie mogło go od jeżdżących pociągów odciągnąć. To wspaniałe widząc radość ze spełnionego marzenia, widać pasję i uśmiech. A przepiękny zielony tory, dopełnił całości i zamienił nadchodzące święta w magiczny czas. 
 
Kochany Jasiu, ogromnie cieszę się, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie, że mogliśmy poznać Ciebie i Twoją cudowną rodzinę. Nigdy nie przestawaj marzyć. 
 
Z całego serca dziękuję Anonimowemu Sponsorowi, wolontariuszom (najwspanialszym na świecie!), Siostrze i Rodzicom. Cudownie spełniać marzenia. :)
 
 
 
 
 
 
A to od mamy Jasia: 

"Jeszcze raz dziekuje. To bardzo szczesliwy dzien dla moich dzieci . Tak wspaniale bylo zobaczyc minke jaska jak ucieszyl sie z pociagu i z tortu. Wlasnie usypia. Olka caly czas mowila bo teraz spi ze to jeden z najpiekniejszych dni.bartek zasnal z klockami w reku."

"Od rana do wieczora z przerwami. Zakochal sie w tym pociagu"