Moim marzeniem jest:

Być na koncercie Violetty

Malwina, 10 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2015-03-21

21 marca do grona naszych Marzycieli dołączyła Malwina.

Aby ją poznać udaliśmy się z Marysią i Michałem do Mysłakówka, gdzie po długiej podróży zostaliśmy serdecznie przywitani przez całą rodzinę. Okazało się, że wyczekiwali nas również młodsi bracia Malwiny, którzy aktywnie uczestniczyli w naszych rozmowach. Po przybliżeniu celu działania fundacji, Michał i mama Malwiny opuścili, nas aby dopełnić formalności. My natomiast miałyśmy przyjemność lepszego poznania Marzycielki. Od samego początku załapałyśmy świetny kontakt, miałyśmy też okazję powrócić na chwilę w świat dzieciństwa. Gdy zaczęłyśmy rozmawiać o marzeniach i zainteresowaniach, dowiedziałyśmy się, że Malwina uwielbia zwierzęta, w szczególności psy. Jest już właścicielką dwóch, lecz bardzo chciałaby dostać jeszcze pekińczyka. Oprócz zamiłowania do zwierząt, jak każda dziewczynka Malwina lubi wcielać się w rolę kosmetyczki lub fryzjerki. Uwielbia też serial Violetta, o którym opowiadała nam z wielkim podekscytowaniem. To właśnie z nim związane jest jej największe marzenie. Jak na prawdziwą fankę przystało Malwina bardzo chciałaby pojechać na koncert swojej idolki. Tak się szczęśliwie się składa, że akurat w tym roku aktorka wystąpi w Polsce w ramach swojej trasy koncertowej. Dlatego postaramy się, aby Malwina miała okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i spełnić swoje największe marzenie!

spełnienie marzenia

2015-08-22

Sobota, 22 sierpnia 2015.

Ten dzień Malwina zapamięta na długo. To tego dnia odbył się polski koncert jej największej idolki - Violetty.

Jeszcze przed południem wyruszyliśmy w podróż do małej miejscowości pod Tłuchowem.

Na miejscu przywitaliśmy się z rodzicami Malwiny oraz samą Marzycielką. Malwina była w ogromnym szoku. Nie mogła uwierzyć w to, że za kilka godzin zobaczy swoją ulibioną piosenkarką na żywo.

Po spakowaniu wszystkich potrzebnych rzeczy wsiedliśmy do samochodu i bez czekania pojechaliśmy w kierunku Warszawy. To właśnie tam, na Stadionie Narodowym, miało odbyć się to niesamowite widowisko. Im bliżej byliśmy celu, tym bardziej Malwina nie mogła się doczekać.

Na szczęście dosyć szybko dojechaliśmy pod Stadion. Na miejscu czekała na nas wolontariuszka z Warszawy oraz kilka innych Marzycielek.

Wspólnie z nimi przekroczyliyśmy bramy Stadionu Narodowego, by już za chwile zająć miejsca, z bardzo dobrym widokiem na scenę. Już na Stadionie spotkaliśmy się z kolejnymi Marzycielkami - Sylwią i Zuzią. W napięciu oczekiwaliśmy aż zgasną światła i idolka tysiąca dziewczynek wyjdzie na scenę. Punktualnie o 19 rozpoczęło się istne szaleństwo. Wszystkie małe fanki, a wśród nich nasza Malwina, krzyczały, skandowały imię swojej ulubionej gwiazdy oraz podziwiały jej kolejne kreacje. Podczas półtoragodzinnego koncertu Violetta zaśpiewała kilka piosenek z każdego sezonu serialu oraz utwór znany z bajki "Kraina Lodu" - Libre Soy.

Po koncercie pożegnaliśmy się z Marzycielkami oraz z Olą, a następnie wsiedliśmy do samochodu, by odwieźć przeszczęśliwą Malwinę do domu. W drodze powrotnej większość czasu przespała, co jest całkowicie zrozumiałe po dniu pełnym wrażeń.

 Przed domem na pożegnanie wręczyliśmy Malwinie Dyplom Spełnionego Marzenia.

 Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie, Malwino :)!