Moim marzeniem jest:

Różowy laptop

Nicola, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Sponsor Anonimowy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2015-03-08

Piękny dzień, wyjazd do Częstochowy i poznanie paru marzeń, w tym marzenia Nicoli. Nasza marzycielka ma nieschodzący z twarzy piękny uśmiech! Po przywitaniu pluszowego misia, prezentu od nas, przeszliśmy do rozmowy o marzeniach.

Oj było tego sporo. Spotkanie z Indillą, przyjęcie na zamku, różowy laptop.
Po długiej rozmowie i namysłach Nicola stwierdziła, że spotkanie z Indilą to jest to. 
Jednak, gdy powiedzieliśmy jej jak takie spotkanie wygląda (koncert, spotkanie pomiędzy występami) to Nicola stwierdziła, że to nie dla niej. Nie lubi zbyt dużych zgromadzeń ludzi i głośniej muzyki, a to jest pewne na koncercie francuskiej artystki.
Skończyło się na laptopie. Ale, ale! Nie na byle jakim! To ma być iście dziewczęcy laptop w kolorach różu. A cóż się będzie na nim działo... Muzyka (oczywiście Indila), gry i dostęp do wiedzy całego świata - internet. Można by rzecz "oprócz różowego laptopa, nic mi dzisiaj nie potrzeba" :)

Na koniec Nicola pokazała nam album z zaprojektowanymi przez nią sukniami wzorowanymi na tych z lubianej przez dzieci bajki "Frozen" czyli po polsku: "Kraina lodu". 
Czas mijał bardzo szybko, temperatura spadała a dzień chylił się ku nocy. Trzeba było zbierać się do domów a Nicoli obiecać, że wrócimy kiedyś z jej marzeniem.

Oby jak najszybciej. Dla Nicoli i jej uśmiechu ;)
 
Wolontariusz prowadzący: Kacper Wojtyniak
Tel 515 199 621
Mail kacper.wojtyniak@mammarzenie.org

spełnienie marzenia

2015-07-12

Późnym popołudniem wybraliśmy się do Częstochowy, aby spełnić marzenie 7-letniej Nicoli. Od bramki przywitała nas cała rodzina wraz z radosnym pieskiem i Marzycielką. Z wrażeń towarzyszących naszemu przybyciu, Dziewczynka zapytana o swoje marzenie, zawstydziła się i zapomniała. Wystarczyła chwila, kiedy wręczyliśmy marzenie, żeby Malutka przypomniała sobie, co to było. Był to różowy laptop, na którym będzie się mogła opiekować zwierzątkami w grze, a także projektować przepiękne stroje. Kiedy Marzycielka wypakowała sprzęt uśmiech nie znikał z Jej buźki do końca naszego pobytu. Zwinnie poradziła sobie z podłączeniem go i pokazała nam swoje ulubione gry. Były to ubieranki oraz opieka nad zwierzaczkami u weterynarza. Nicola tak dobrze sobie radzi w zajmowaniu się zwierzątkami, że kto wie, może w przyszłości pomyśli o takiej opiece zawodowo. Oprócz tego, jedną z pasji Dziewczynki, którą odziedziczyła po Mamie jest wspomniane projektowanie ubrań. Pokazała nam swój przepiękny szkicownik, który był zapełniony różnego rodzaju kreacjami. Po wspólnych rozmowach, wynegocjowałyśmy, że może w przyszłości i nam zrobi projekt sukienek, co bardzo nas ucieszyło. Sami powspominaliśmy wraz z Mamą Nicoli, czasy naszego dzieciństwa. W miłej atmosferze spędziliśmy czas z tą uroczą Dziewczynką i Jej rodziną. Cieszymy się, że spełnienie właśnie tego marzenia spowodowało, że Nicola była tak radosna, kiedy zobaczyła swój nowy, różowy laptop.

Nicolko, nigdy nie przestawaj marzyć! :)

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia tego marzenia.