Moim marzeniem jest:

laptop do gier

Daniel, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2015-12-02

Poznanie naszego Marzyciela odbywało się etapami. Daniel przebywa na oddziale i nie zawsze czuje się na tyle dobrze, by z nami porozmawiać. Wreszcie jednak nadszedł czas kiedy mogliśmy poznać tajemnicze marzenie Daniela.

Często się tak zdarza, że Marzyciel ma obawy iż jego marzenie nie jest możliwe do spełnienia. Przemilcza i nie mówi nam o nim. Tak właśnie było u Daniela, chłopaka który jest nieprzeciętnie inteligenty i wie czego chce i na co go stać.

Poznawanie Daniela, rozmowa z nim sprawiła nam ogromna przyjemność! Ciężko było nam opuścić jego pokój (mimo, że oddychanie utrudniały nam maseczki na twarzach) mając tyle tematów do rozmów i tak ciekawego rozmówcę.
Po tym jak przedstawiliśmy nasze kategorie marzeń zasmucił się. Myślał, że jego marzenia nie da się spełnić. Nie wiedział o tym jak bardzo się mylił...

Marzeniem Daniela jest nauczyć się rysować mangi! My głęboko wierzymy, że jest to możliwe! Marzyciel ma zdolności manualne. Przebywając w szpitalu ucieka w swój własny świat gier i fantazji, a rysowanie mang pozwoli mu zapomnieć o chorobie. To chłopiec, który przy bliższym spotkaniu tak wiele ma do powiedzenia.

Jest mnóstwo ludzi na świecie,
którzy powiedzą Ci, że nie możesz.
Ty musisz po prostu odwrócić się i
powiedzieć: "no to patrz"!

spełnienie marzenia

2016-12-15

Marzenie Kuby zostało spełnione w trakcie Spotkanie Świątecznego o.Katowice 15.12.2016.