Moim marzeniem jest:

Duży telewizor

Natan, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Opole

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2016-05-06

Dzisiejszego pięknego dnia wyjechałyśmy w podróż we wspaniałym celu – miałyśmy poznać nowego marzyciela. Zostałyśmy wesoło przywitane i po wręczeniu lodołamacza i balonów rozpoczęliśmy rozmowę z Natanem, jego mamą oraz siostrą. Początkowo, Natan nie był pewny o czym marzy najbardziej. Miał w końcu tyle możliwości, a każdy pomysł był bardzo ciekawy. Ostatecznie wiedział już czego pragnie – był to duży telewizor. Bez wątpienia bardzo mu się przyda, będzie mógł na nim oglądać przeróżne programy odpowiadające jego zainteresowaniom.
Natan przedstawił nam swojego ulubionego psa – Daisy, kochanego szczeniaczka, który przez całe spotkanie biegał ucieszony po pokoju. Cudownie jest móc dostrzec, jak przywiązany jest do swojego pupila.
Pogoda była przepiękna, więc jak tylko zaczęłyśmy zbierać się do wyjścia, nasz marzyciel ochoczo wybiegł na dwór, po prostu nie mógł się doczekać, by tam się pobawić. Kiedy w końcu dotarliśmy do ogrodu, nigdzie nie było go widać. Pomyślałyśmy, że musiał już gdzieś pobiec, ale zaraz wyskoczył z ukrycia z wesołym okrzykiem na ustach – prawdziwa radość życia. Musiałyśmy niestety się pożegnać i wracać, ale nie zapomniemy tego spotkania.
Natan to uroczy, pełen życia i energii chłopiec. Jest bardzo ciekawy otaczającego go świata i lubi bawić się na świeżym powietrzu. Mimo bardzo młodego wieku dzielnie mierzy się z chorobą, w czym wspiera go cała rodzina. Mam nadzieję, że już wkrótce uda nam się spełnić jego marzenie.

 

spełnienie marzenia

2016-09-15

Pewnego słonecznego sierpniowego dnia udałyśmy się w podróż do rodzinnego domu Natana, wioząc dla niego wspaniały prezent – wymarzony telewizor. Mimo jego sporej wielkości udało się go bez problemu zmieścić w bagażniku i planowo ruszyć w drogę. Wyposażone dodatkowo w tort i balony dotarłyśmy na miejsce, podekscytowane zbliżającą się wspaniałą chwilą spełnienia marzenia.  Był to dzień świąteczny, dlatego wszyscy domownicy mogli być na miejscu i cieszyć się razem z nami.  Nasz Marzyciel był bardzo szczęśliwy. W końcu otrzymał upragniony telewizor, który z pewnością będzie go radował jeszcze nie jeden raz. To doświadczenie spełnionego marzenia pozostanie z nami na długo

Realizacja marzenie Natana była możliwa dzięki firmie Met Life, która została sponsorem marzenia. Dziękujemy!