Moim marzeniem jest:

laptop do projektowania w programie AutoCad

Michał, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2016-08-26

Piątkowe popołudnie upłynęło nam na odwiedzinach naszego nowego Marzyciela – Michała. Jest to bardzo sympatyczny i uśmiechnięty chłopak. Nie trzeba było długo przedstawiać profilu naszej działalności, gdyż Michał od razu wiedział o czym marzy. Bardzo chciałby dostać nowego laptopa – ale takiego na którym bez problemu będzie mógł ćwiczyć projektowania w programie AutoCad. Michał bowiem przygotowuje się do startu w dorosłe życie i zastanawia się nad wyborem kierunku studiów – który będzie związany z owym programem i jego obsługą.

 

Mamy nadzieje, że szybko spotkamy się z Michałem aby spełnić to cudowne marzenie. Jeżeli ktoś z Państwa chce nam pomóc -zapraszamy do kontaktu.

 

spełnienie marzenia

2016-09-22

Dzień 22 września 2016 roku wpisał się nie tylko w historię oddziału krakowskiego Fundacji Mam Marzenie poprzez koncert „Magia Marzeń 5” - ale także w pamięć kilkoro naszych Marzycieli, którzy uczestniczyli w nim i którym spełniliśmy na scenie ich marzenia!

Jednym z nich był właśnie Michał. Nasz Marzyciel uczestniczył w Gali i przy okazji omawiania projektu „Kolacja Marzeń 2” został poproszony na scenę. Było widać nieukrywaną radość chłopaka na widok laptopa dostosowanego do tego aby program AutoCad mógł działać bez zarzutu! Mamy nadzieje, że tak właśnie jest. Michał pozostał z nami do samego końca koncertu i widać było, że się dobrze bawił.

Kochany Michale! Dziękujemy Ci za to wspaniałe marzenie i za to, że mogliśmy pomóc Ci je spełnić. Nigdy nie przestawaj marzyć!