Moim marzeniem jest:

spotkanie z piłkarzami reprezentacji Polski w piłce nożnej

Marceli, 8 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Łódź

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2017-02-11

Wraz z moją towarzyszką Magdą w mroźną zimową sobotę wybraliśmy się do Pabianic poznać marzenie 8-letniego Marcela. Po dotarciu w okolice wskazanego adresu, niepewni swojej pozycji skontaktowaliśmy się z tatą marzyciela, który zaoferował pomoc i po nas przyjechał. Po wstępnych uprzejmościach wręczyliśmy chłopakowi lodołamacz w postaci kolekcjonerskich samochodzików, które powiększyły jego dotychczasowe zbiory. Przyznam szczerze, że bardzo ciekawa to kolekcja i pewnie gdybym tylko dostał propozycję wspólnej zabawy, zgodziłbym się bez namysłu. Jak się okazało Marcel jest też wielkim fanem piłki nożnej, co też zaważyło na wyborze marzenia. Zanim jeszcze je poznaliśmy chłopiec pochwalił się swoją kolekcją kard piłkarskich starannie ułożonych w albumie, zapewne równie cennym jak wspominane wcześniej autka. I to właśnie zainteresowanie futbolem zdeterminowało wybór marzenia, którym okazała się chęć spotkania z piłkarzami reprezentacji Polski oraz obejrzenia na żywo meczu naszej drużyny. Nie da się ukryć, że piłkarze cieszą się niezwykłą popularnością wśród marzycieli fundacji, co na pewno cieszy patrząc przez pryzmat zbliżających się meczy. A prawdopodobieństwo spełnienia jest naprawdę spore ponieważ, już od dłuższego czasu mamy w planach ich realizację. Oprócz opiekuna - w tym przypadku taty, również mama zapowiedziała wsparcie chłopaków podczas kibicowania i także ma zamiar wybrać się na stadion. Co tu dużo mówić, rysuje nam się rodzinny wypad do stolicy, podczas którego Marcel będzie mógł urzeczywistnić wszystko to co na razie kryję w swoim dziecięcym sercu. A my na pewno w tym pomożemy!

spełnienie marzenia

2017-06-09

Nadszedł dzień, w którym mogliśmy spełnić marzanie kolejnym podopiecznym Fundacji Mam Marzenie – Oliwi, Kubie i Marcelowi!

W piątek ( 9 czerwca) po południu pojechałem do naszej marzycielki Oliwi, aby wraz z jej mamą wyruszyć dalej do Warszawy. Na parkingu pod stadionem PGE NARODOWY byłem umówiony na spotkanie z naszą dwójką marzycieli– Kubą i Marcelem, którzy czekali tam ze swoimi rodzicami.

Pod bramą numer 7 spotkaliśmy się z pozostałymi marzycielami z oddziałów z całej Polski. Tworzyliśmy niezłą ekipę bo, aż 15 marzycieli! Głównym marzeniem tego dnia było zobaczyć trening Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej i spotkać z naszą drużyną.

Przed godziną 17:00 wpuszczono nas na obiekt stadionu, który był bacznie chroniony. Marzyciele z naszego oddziału dostali małe upominki od sponsorów. Bardzo ucieszyli się z piłek, kompletu strojów piłkarskich. Do pakietu dołączyliśmy również po markerze, aby mogli uzyskać autografy od swoich idoli. Gdy znaleźliśmy się jak najbliżej boiska marzyciele zobaczyli rozgrzewających się piłkarzy i wtedy na ich twarzach pojawił się uśmiech. Pewność, że nadszedł dzień, w którym spełnia się ich marzenie. Mogą zobaczyć swoich ulubionych piłkarzy! Po rozgrzewce rozpoczął się trening, na którym nie mogli być obecni fotoreporterzy i sprawozdawcy telewizyjni. Wtedy też marzyciele zrozumieli, że są obecni na treningu jako jedni z nielicznych. Po treningu ochrona dopuściła nas do samej murawy boiska i zaczęła się sesja fotograficzna z piłkarzami. Zaraz po tym do nas podeszli. To można uznać za najlepszy moment całego spełnienia. Dzieciaki bliżej swoich idoli już nie mogli być, rozmawiali z nimi, prosili sami o autografy. Czy można było sobie ten dzień wyobrazić lepiej?

Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć musieliśmy pożegnać się z drużyną i opuściliśmy stadion. Rumuńska drużyna szykowała się na swój trening.

Gdy wyszliśmy przed stadion Marzycielom wręczono dyplomy spełnionego marzenia. Znów przyszła pora na pamiątkowe zdjęcia. Następnym przystankiem był obowiązkowy McDonald. Udaliśmy się na wspólną kolację, gdzie podczas posiłku nie było końca rozmowie o wrażeniach z tego dnia. Wszystko co dobre, szybko się kończy. My też się musieliśmy pożegnać. Teraz każdy już w swoim domu może rozmyślać o kolejnych marzeniach do spełnienia!

Bardzo Wam dziękujemy za tak wspaniałe marzenie, waszą energię i radość w tym dniu. Mamy nadzieję, że nadal będziecie marzyć, a ta magia spełnionego marzenia w chwilach zwątpienia będzie podnosić Was na duchu!

Dziękujemy również sponsorom, bez których to marzenie by się nie spełniło!

Obszerna relacja zdjęciowa https://fotosobieski.pixieset.com/mammarzenie/