Moim marzeniem jest:

Tablet graficzny Wacom One

Oliwia, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2017-02-13

W słoneczną niedzielę od rana wybraliśmy się na poznanie paru marzeń. Jako pierwszą odwiedziliśmy Oliwię.

Przekraczając próg mieszkania przywitały nas serdeczne uśmiechy całej rodzinki, tylko kot trzymał się z boku i nie przyszedł się z nami przywitać. Chociaż na początku Oliwia wydawała się nieśmiałą osobą, to złudne wrażenie zniknęło, kiedy zaczęliśmy rozmawiać. Dowiedzieliśmy się o niezliczonych pasjach niesamowitej trzynastolatki Oliwia, która kocha czytać książki, interesuje się historią, rysuje. To właśnie rysowanie najbardziej nas zachwyciło. Wiele z jej prac powstało podczas jej pobytu w szpitalu i trzeba to podkreślić - są niesamowite! Byliśmy głęboko poruszeni jak pięknie potrafi rysować nie tylko to, co widzi, ale również to, co podpowiada jej wyobraźnia.

Marzenie Oliwii jest związane z jej pasją, jaką jest rysowanie - chce rozwijać swoje umiejętności artystyczne na nieco innym poziomie, stąd marzenie o tablecie graficznym. Myślimy, że taki potencjał nie może się zmarnować, dlatego liczymy, że znajdą się osoby, które zechcą spełnić marzenie Oliwii. Nasza marzycielka spędziła wiele czasu analizując i wybierając sprzęt, który w pełni by jej odpowiadał, zna się więc nie tylko na rysowaniu ale na sprzęcie i oprogramowaniu potrzebnym do tego aby tworzyć piękne dzieła na komputerze. Tak dobrze rozpoczęty dzień należało kontynuować, więc wybraliśmy się w dalszą drogę, aby poznać jeszcze parę pięknych marzeń.

---

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego marzenia skontaktuj się z:
Joanna Firla; joanna.firla@mammarzenie.org; tel.: 505795264

spełnienie marzenia

2017-05-06

Tym razem również dopisała nam piękna i słoneczna pogoda. Oliwia nie wiedziała o naszej planowanej wizycie i była zaskoczona, kiedy zobaczyła nas w swoich drzwiach, ale zaraz chyba domyśliła się, dlaczego ją odwiedziliśmy. Na początku jednak pokazała nam swoje rękodzieła, które jak zwykle wprawiły nas w zachwyt. Opowiadała nam o swoim zdrowiu, szkole i książkach. Aby nie trzymać Oliwii w niepewności i napięciu po krótkiej rozmowie przystąpiliśmy do kluczowego momentu naszego spotkania i spełniliśmy jej marzenie wręczając wymarzony tablet graficzny. Natychmiast przystąpiła do rozpakowywania, ściągania folii i oglądania nowego sprzętu. Podczas tych czynności uśmiech nie schodził z jej twarzy. My również cieszyliśmy się niezmiernie, że udało nam się spełnić takie piękne marzenie i nowy tablet sprawia Oliwii tyle radości. Nasza marzycielka wiedziała o nim więcej niż my, używała już podobnego tabletu u koleżanki. Teraz będą mogły wymieniać się doświadczeniami i uczyć wszystkich dostępnych opcji. Marzycielka obiecała nam, że pochwali się i wyśle nam kiedyś swoje działa stworzone na tym tablecie. Oliwia była bardzo podekscytowana całym tym wydarzeniem, tak samo jak i my.

Życzymy jej powodzenia i mamy nadzieję, że nowy sprzęt przyda jej się do tworzenia równie pięknych obrazów z użyciem nowoczesnej technologii.