Moim marzeniem jest:

meble do pokoju

Rozalia, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2018-08-13

Pod koniec września, udaliśmy się do naszej Marzycielki Rozalii, aby poznać jej marzenie. Marzycielka bardzo ucieszyła się z naszego spotkania. Na początku Rozalia okazywała małą nieśmiałość, jednak po chwili gdy otrzymała lodołamacz – grę DOBBLE, otworzyła się na rozmowę. Była zachwycona, ponieważ w tą grę często gra z rówieśnikami, a teraz ma swoją własną.

Rozalia jest wesołą i uśmiechniętą dziewczynką, posiada własne pasje, lubi przebywać wśród rówieśników i spotykać się z nimi na podwórku. Na dworze z innymi dziećmi lubi bawić się w różne gry, spędza tam najwięcej czasu. Uwielbia także swoją starszą siostrę, z którą mieszka w jednym pokoju.

Spędzając czas z Rozalią opowiedziała nam trochę o tym jak mieszka i jakie ma marzenie. Gdy padło pytanie o marzeniu, Rozalia bez namysłu opowiedziała o nim. Rozalia marzy o nowych meblach do pokoju.

W związku z tym, że w jednym pokoju mieszka ze swoją siostrą 17 lat i śpią na jednym łóżku, marzy się jej , aby wyremontować całkowicie pokój i wstawić nowe meble, dwa oddzielne łóżka ze stolikami przy nich, biurka, komody oraz szafy i szafki. Opisywała wszystko z taką pasją , co chciałaby mieć w pokoju, że nie mogliśmy nadziwić się. Każdy detal, zaplanowany, nawet gdzie co ma stać. Opowiadała z wielką radością i uśmiechem na twarzy.

Rozalio, Cieszymy się, że mogliśmy poznać Twoje największe marzenie. Mamy nadzieję, ze już niebawem spotkamy się niebawem przy spełnieniu Twojego marzenia.

 

Wszystkich ludzi z wielkim sercem, zapraszamy do pomocy przy spełnieniu marzenia Rozalii.

 

spełnienie marzenia

2018-12-14

Tuż przed świętami- 14 grudnia wybrałałyśmy się do naszej Marzycielki Rozalii aby spełnić jej największe marzenie- meble do pokoju. 
Gdy dotarłyśmy na miejsce cała aranżacja pokoju była już gotowa. Nowa szafa, biurko, stolik, łóżko i cała reszta dodatków w magiczny sposób odmieniły pokój dziewczyny. Jednak nie piękny wystrój pokoju ucieszył nas najbardziej,  najpiękniejszym momentem był cudowny uśmiech na twarzy Rozalii, gdy oprowadzała nas po swoim nowym pokoju. :) Aby uwiecznić tą wyjątkową chwilę, Rozalia dostała od nas dyplom spełnionego marzenia i usłyszała żeby nigdy nie przestawała marzyć. Nie zabrakło też zrobienia kilku pamiątkowych zdjęć. 
Na koniec zostaliśmy zaproszone przez mamę Marzycielki na kawę i domową karpatkę a pozostały czas spotkania spędziłyśmy na rozmowach o szkole i zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. 

Droga Rozalio, było nam niezmiernie miło poznać Ciebie, Twoją rodzinę i pomóc spełnić Twoje marzenie. :)

Dziękujemy firmie Recman oraz wszystkim tym którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Rozalii.