Moim marzeniem jest:

Konsola PS4 z TV, okularami VR, grą Minecraft i fotelem gamingowym

Nikodem, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-06-03

Poznajcie Nikodema, marzyciela, do którego wybrałyśmy się wraz z Dorotą wczesnym poniedziałkowym rankiem. Uśmiechnięty chłopiec czekał w poczekalni szpitalnej. Dostał od nas grę planszową, w którą będzie grał w domu ze straszą siostrą.

Nikoś jest największym fanem Psiego Patrolu. Miałam przy sobie zdjęcie bohaterów z bajki i od razu wiedział z którego odcinka jest scena. Ciężko mu wybrać ulubioną postać, wszystkie uwielbia tak samo. Ma swoje własne małe autko, którym uwielbia jeździć. Ogromną radość sprawia mu jazda nim. Zawsze ma przy sobie kilka małych autem z bajki „Cars”. Jego pasją jest składanie modeli aut z drewnianymi elementami. Spędza całe dnie na rozkładaniu i ponownemu składaniu aut. Pomaga mu w tym tata, bo, jak to mówi Nikoś, – „Tato jest w  tym najlepszy”.

Marzeniem naszego małego Marzyciela jest domek. Ale nie jest to zwykły domek z huśtawą oraz zjeżdżalnią. Chłopiec marzy o nietypowym, nowoczesnym domku z otwieranym dachem do góry. W jego ulubionym kolorze – zielonym. W środku z krzesełkami oraz stoliczkiem.  Nikodem taki  domek widział w bajce. Jak go zobaczył, od razu powiedział „CHCĘ TAKI DOMEK”. Gdy go poprosiliśmy, od razu zabrał się do rysowania swojego marzenia.

Nikodem, poznaliśmy już Twoje marzenie. Teraz zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby je spełnić.  Do zobaczenia! ♥

spotkanie - zmiana marzenia

2020-08-19

Dla wielu z nas okres pandemii koronawirusa to trudny czas. Jednak my nie przestajemy marzyć i poszukiwać nowych marzeń. Posłuchajcie zatem, co się wydarzyło ostatnio! W tych niecodziennych okolicznościach w sierpniowe popołudnie miałyśmy okazję kolejny raz spotkać się z naszym Marzycielem Nikodemem.

Nasz Bohater zmężniał od naszej ostatniej wizyty. Wyrósł już z oglądania swojej ulubionej niegdyś bajki Psi Patrol, ma już pięć lat i teraz jego ulubionym zajęciem jest przenoszenie się w wirtualny świat Minecrafta. Chopiec gra w grę na telefonie, tworzy swój własny kwadratowy świat, zdobywając w rywalizacjach różnego rodzaju odznaki i trofea.

Gdy zapytaliśmy Nikodema, jakie marzenie jest teraz jego największym od razu powiedział, że jest to prawdziwy zestaw gracza: konsola PS4 z TV, okularami VR, grą Minecraft i fotelem gammingowym. Chłopiec już nie może się doczekać, kiedy będzie w swoim kwadratowym świecie budował brylantowe domy.

Nikodemie, dziękujemy, że w tym trudnym czasie nie zwątpiłeś w swoje marzenia, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twój wymarzony, profsjonalny zestaw gracza był kompletny! Nigdy nie przestawajmy marzyć i zawsze się uśmiechaj. Do boju zielone serduszka!

spełnienie marzenia

2020-12-24

Wigilijny poranek był podwójnie wyjątkowy dla naszego Marzyciela Nikodema. W związku z sytuacją epidemiologiczną niestety nie mogliśmy towarzyszyć chłopcu podczas spełnienia marzenia, jednak mama Nikodema stanęła na wysokości zadania i wszystko uwieczniła na filmiku i zdjęciach. Niech Państwo posłuchają historii spełnienia marzenia tego wyjątkowego chłopca...

Mama obudziła naszego bohatera wcześnie rano i poprosiła, aby chłopiec pobiegł zobaczyć jaka niespodzianka czeka na niego pod choinką. Nikodem od razu pobiegł przekonać się, o jakiej niespodziance mama mówi. Pod choinką czekały na niego tajemnicze zielone pudełka ze specjalnym dyplomem Super Marzyciela, które dzień wcześniej dostarczyli wolontariusze w zielonych bluzach. Chłopiec na początku nie mógł uwierzyć, że wszystkie prezenty są dla niego, dlatego mama chłopca pomogła mu rozpakować wszystkie pudła. W pierwszym z nich znalazł swoją długo wyczekiwaną konsolę PS4. Wybuchła pierwsza fala radości, a przed nami była jeszcze dalsza zawartość paczek. Nikodem rozpakował kolejne pakunki, w których znalazł telewizor, okulary VR, fotel gamingowy oraz gra Minecraft. Chłopiec był przeszczęśliwy, nie mógł się doczekać, kiedy zacznie tworzyć budowle w kwadratowej rzeczywistości gry Minecraft.

Nasz Superbohaterze! Raz jeszcze życzymy Ci, abyś zawsze pamiętała o potędze marzeń. Przytulamy Cię bardzo mocno. Niech każdy Twój dzień przepełnia taka radość, jaka towarzyszyła Ci w dzień spełnienia Twojego marzenia!


Nikodem przesyła wszystkim pozdrowienia i podziękowania. W szczególności dziękujemy fundacji DKMS, która była sponsorem marzenia chłopca, to dzięki Wam tegoroczne Święta były podwójne wyjątkowe dla Nikodema.