Moim marzeniem jest:

plac zabaw

Ksawery, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2019-08-22

W czwartkowe popołudnie wybrałyśmy się na oddział onkologii Akademii Medycznej w Gdańsku aby poznać nowego marzyciela – ośmioletniego Ksawerego. Chłopiec przywitał nas wraz z mamą w przyszpitalnej świetlicy. Dowiedziałyśmy się, że Ksawery jest wielkim fanem zwierząt, szczególnie kotów, a także lubi grać na Playstation.

W głowie Ksawerego było kilka marzeń, ale zdecydował się skupić na tylko jednym z nich, a mianowicie placu zabaw. Marzeniem ośmiolatka jest plac zabaw, który znajdowałby się na przydomowym podwórku. Trampolina, huśtawka ogrodowa, mostek, bujawka to tylko niektóre z propozycji, które padły podczas spotkania. Ksawery mówiąc o swoim marzeniu był bardzo podekscytowany i doskonale wiedział jak chce, aby wyglądało to miejsce.

Wszystkie osoby, które chciałyby dołożyć swoją cegiełkę w spełnianiu marzenia Ksawerego zapraszamy do kontaktu z Fundacją.

 

spełnienie marzenia

2020-06-17

Z powodu trwającej epidemii koronawirusa niestety nie mogliśmy towarzyszyć Ksaweremu przy spełnianiu jego marzenia – stawiania placu zabaw.

Nasze wielkie podziękowania chcielibyśmy skierować zarówno do sponsorów, dzięki którym udało się zrealizować to marzenie, jak i do mamy chłopca, która dzielnie wspierała nas we wszystkich przygotowaniach. Kilka wizyt kuriera i profesjonalistów i udało się – plac zabaw stoi już na ich podwórku. Z relacji mamy Ksawerego wiemy, że w dzień stawiania placu padał deszcz, ale Ksawerego to nie zniechęciło i spędził całe popołudnie w domku, który jest jedną z głównych części jego wymarzonego miejsca.

Niezmiernie cieszy nas to, że spełnienie marzenia wywołało uśmiech na twarzy naszego Marzyciela i wpasowaliśmy się w idealną porę roku. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda nam się odwiedzić Ksawerego i osobiście wręczyć mu dyplom.