Moim marzeniem jest:

Jeszcze się zastanawiam

Ewelina, 19 lat

Kategoria: inne

Oddział: Warszawa

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie

2020-01-09

Z Eweliną spotkałyśmy się w Centrum Zdrowia Dziecka podczas jednego ze styczniowych wieczorów. Od samego początku naszej rozmowy panowała przyjemna, wręcz koleżeńska atmosfera. Ewelina przywitała nas uśmiechem i wraz z towarzyszącym jej kolegą zaprosiła nas do pokoju koedukacyjnego. 

Rozmowa toczyła się bardzo swobodnie i mieliśmy okazję wzajemnie się poznać. Ewelina powiedziała nam kilka słów o szkole oraz swoich ulubionych zajęciach w czasie wolnym. Nasza Marzycielka bardzo chciałaby poznać świat i jest zafascynowana odwiedzaniem nowych miejsc. Zdradziła nam, że jeśli tylko było to możliwe, uczestniczyła w każdej wycieczce szkolnej, ale ma bardzo duży apetyt na więcej. Jeśli chodzi o upodobania muzyczne – dziewczyna jest fanką Shawna Mendesa i z wielką przyjemnością wybrałaby się na jego koncert. Schodząc na temat planów na przyszłość, Ewelina stwierdziła, że bardzo interesuje ją psychologia i wszystkim, co jest związane z ludzką psychiką i jej funkcjonowaniem. Jako relatywnie niedużo starsze koleżanki (maturzystka oraz studentka) poradziłyśmy jej, aby zdecydowanie szła za głosem swojego serca i w przyszłości podjęła próbę zajęcia się tym, co szczerze wywołuje w niej ciekawość. 

Kiedy przeszłyśmy do teamtu marzeń, a szczeglnie tego jednego, wyjątkowego, w którego spełnieniu chcemy pomóc, okazało się, że Ewelina nie jest jeszcze zdecydowana. Nasza Marzycielka bardzo chce, aby był to dobry wybór, a wspomnienie spełnionego pragnienia zostało z Nią na bardzo długo. Chociaż decyzja nie została podjęta, to jest oczywiście kilka pomysłów, które Ewelina ma w głowie i wskazówką są oczywiście jej zainteresowania. Przedyskutowałyśmy kilka z nich, więc teraz pozostaje tylko dać naszej Marzycielce trochę więcej czasu, aby dokonała najlepszego dla siebie wyboru. 

My pozostajemy z Eweliną w stałym kontakcie i kiedy tylko podejmie decyzję, ruszamy do działania, aby Jej piękne marzenie zostało jak najszybciej spełnione.