Moim marzeniem jest:

Spotkać się z Panią Dorotą Szelągowską i poprosić ją o projekt wymarzonego pokoju

Oliwka, 12 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2020-06-22

W poniedziałkowe deszczowe południe wybrałyśmy się do domu naszej Marzycielki - Oliwki. Dziewczynka czekała na nas już od dłuższego czasu i była bardzo szczęśliwa, że wreszcie mogliśmy się spotkać.

Wręczyłyśmy naszej Marzycielce lodołamacz i aby lepiej się poznać zagraliśmy w grę wraz z bratem i rodzicami Oliwki. Wspólnej grze towarzyszyło mnóstwo śmiechu i zabawy. Po emocjonującej grze dowiedzieliśmy się, że nasza Marzycielka to prawdziwa artystka! Tworzy, rysuje, maluje i jest w tym naprawdę fenomenalna - musicie uwierzyć nam na słowo. :)

Byłyśmy pod ogromnym wrażeniem talentu dziewczynki (nie tylko artystycznego, także kulinarnego) - zostałyśmy poczęstowane pysznymi i w dodatku wspaniale prezentującymi się bezami przygotowanymi przez samą Oliwkę. Sam talent kucharski dziewczynka odziedziczyła najpewniej po mamie - jej ciasto również było przepyszne!

Po emocjonującej grze i rozmowach przeszliśmy do najważniejszego punktu naszego spotkania - poznania największego marzenia Oliwki. Jak mogliśmy się po poznaniu dziewczynki domyśleć - jest ono również związane z artystycznymi zainteresowaniami naszej Marzycielki - Oliwka wyjawiła nam, że bardzo chciałaby poznać osobiście panią Dorotę Szelągowską i poprosić ją, aby zaprojektowała wymarzony pokój Oliwki.

Dziewczynka chciałaby pokój prawdziwej nastolatki, w którym dominowałaby szarość i biel, ale przede wszystkim szarość - bo jak się dowiedzieliśmy to właśnie ulubiony kolor Pani Doroty. Oliwka podała nam nawet dokładną nazwę konkretnego odcieniu szarości, jednak niestety nie zapamiętałyśmy, ale można po tym wywnioskować, że dziewczynka jest prawdziwą fanką Pani Doroty! A co do wszystkich szczegółów związanych z projektem pokoju, zaufa w pełni Pani Dorocie. :)

Oliwko, jesteś wspaniałą dziewczynką i zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje marzenie! Zabieramy się do pracy i nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z Tobą!


Jeżeli ktoś chce pomóc spełnić to marzenie proszę o kontakt:
Wolontariusz prowadzący:
Anna Litwiak
e-mail: : katowice@mammarzenie.org
tel.: 791-111-021
lub przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:
26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
tytułem: Oliwka-spotkanie z Panią Dorotą Szelągowską-o.Katowice
W imieniu Oliwki całej Fundacji serdecznie dziękujemy.

spełnienie marzenia

2022-03-03

Ostatnio spełniło się największe i wyczekane marzenie Oliwki - spotkanie z Panią Dorotą Szelągowską, cóż to były za emocje!

Spotkanie odbyło się na planie "Totalnych remontów Szelągowskiej", więc Oliwka poznała wszystkie sekrety kręcenia programu "od środka".

Na początku Oliwka podarowała pani Dorocie rysunek przedstawiający panią Dorotę jako superbohaterkę - bo tak właśnie ją postrzega i nie ukrywajmy, że obdarowana była zachwycona dziełem Naszej Marzycielki :)

Następnie Pani Dorota zapoznała Oliwkę z całą ekipą, a także opowiedziała jak wygląda jej codzienna praca oraz pokazała mieszkanie, które będzie remontowane i plan projektu, który zostanie w nim wykonany. Całe spotkanie odbyło się w cudownej atmosferze, a Nasza Marzycielka była zachwycona, że wreszcie mogła poznać i porozmawiać z Panią Dorotą.

Dziękujemy z całego serca Pani Dorocie i całej ekipie za spełnienie marzenia Oliwki - sprawiliście, że zwykły dzień stał się bardzo wyjątkowy. Dziękujemy również firmie DPD Polska za pomoc w spełnieniu marzenia.

A Ty Oliwko pamiętaj - nigdy nie przestawaj marzyć!