Moim marzeniem jest:

Basen z jacuzzi

Aniela, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2020-06-05

Pierwsze spotkanie z Anielką odbyło się jeszcze przed epidemią w Polsce, dlatego zdążyliśmy ją poznać osobiście, dzięki czemu możemy powiedzieć, że Anielka jest uśmiechniętą i pewną siebie nastolatką uwielbiającą swojego psa, który dzielnie towarzyszył nam w spotkaniu.

Kolejne spotkanie osbyło się online, również w obecności psa, jednak to nie przeszkodziło nam w rozmowie o marzeniach. Anielka jest osobą mocno stąpającą po ziemi i doskonale wie czego chce, dlatego nie było problemu z ustaleniem jej największego marzenia, którym jest basen z jacuzzi.

Szczególnie zależy jej na funkcji jacuzzi, żeby mogła korzystać z niego nie tylko latem jako ochłoda w upalne dni ale także zimą, żeby wygrzać się w gorącej wodzie z bąbelkami – praktyczne podejście do tematu to kolejna cecha naszej uroczej Marzycielki :)

Trzymamy mocno kciuki, żeby marzenie Anielki spełniło się jak najszybciej!

spełnienie marzenia

2020-09-17

Marzenie Anielki o basenie z jacuzzi spełniło się!

W ciepłe, wrześniowe popołudnie odwiedziliśmy Anielkę, jej rodzinę i ukochanego psa, żeby świętować spełnione marzenie. Basen został już napełniony wodą i czekał na testowanie, szczególnie jeśli chodzi o funkcję jacuzzi :)

To piękne marzenie zostało spełnione dzięki firmie Pantene oraz akcji "Zamień kwiaty na marzenie", którą na swoim ślubie zorganizowali Pani Anette i Pan Daniel.

Dziękujemy, że pomogliście nam wywołać ten piękny uśmech na twarzy naszej Marzycielki.

A Ty, Anielko, nigdy nie przestawaj marzyć.