Moim marzeniem jest:

Czerwony laptop

Kacper, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2020-11-19

W listopadowy czwartek udało nam się poznać kolejne dziecięce marzenie. Należy ono do pięcioletniego Kacperka. Z powodu pandemii nasze spotkanie odbyło się online. Z początku chłopczyk był nieco zawstydzony, ale szybko, z niezastąpioną pomocą mamy, udało nam się znaleźć wspólny język. W ciągu rozmowy nasz bohater opowiedział nam o swojej siostrze oraz ulubionych bajkach. Nasz marzyciel jest ogromnym fanem bajki „Psi Patrol”, a jego ulubione pieski to James policjant i strażak Marshall. Chłopiec szybko zaskoczył nas swoją rozsądnością. Gdy przyszło do poznania marzenia, słusznie stwierdził, że na pojazdy nie ma miejsca w jego pokoju. Ostatecznie zdradził nam, że jego marzeniem jest czerwony laptop, który pozwoliłby na oglądanie ulubionych bajek oraz grania w gry, które oczywiście sprawiają naszemu marzycielowi wiele radości. Chodź całe spotkanie odbyło się za pośrednictwem Internetu, to było ono dla nas bardzo miłym przeżyciem. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mieli okazję znów zobaczyć ten przemiły uśmiech na twarzy Kacperka oraz by spełnić jego wielkie marzenie.

spełnienie marzenia

2020-12-23

Czy jest coś, co może nam przeszkodzić realizować marzenia? Kolejny raz przekonujemy się, że nawet w tak nietypowej sytuacji, w czasie pandemii koronawirusa, w pracowitym okresie przedświątecznym, jesteśmy w stanie wypełniać misję naszej Fundacji i nieść radość dzieciakom. Jaka jest historia spełnienia kolejnego pięknego marzenia...

Czy pamiętają Państwo akcje charytatywną zorganizowaną 14 grudnia w w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy przez klub sportowy Sportis Social Football Club? Czy zastanawiali się Państwo co, poza pasją do piłki i motywacją do wygrywania, łączy football? To właśnie fakt, że bydgoscy sportowcy, są zawsze pierwsi do pomocy! To właśnie dzięki uprzejmości całej SPORTisFAMILY zostało zrealizowane marzenie Kacperka o czerwonym laptopie z słuchawkami.

W grudniowy wieczór docieramy do domu naszego Marzyciela. Chłopiec mimo późnej pory wyczekuje nas w oknach, nie wierząc do końca mamie, że w wieczór przed wigilią Bożego Narodzenia może spodziewać się gości ze specjalną przesyłką dla niego. Kacper nie krył zdziwienia, gdy przekazaliśmy w jego ręce zapakowany zielony karton. Jego zaskoczenie było jeszcze większe, gdy w środku odkrył wymarzony czerwony laptop z słuchawkami. Przecież dopiero zdradził nam swoje marzenie, nie spodziewał się, że spełnimy jego największe pragnienie w tak błyskawicznym tempie. Chłopiec od razu uruchomił swój nowo otrzymany sprzęt, nie mógł doczekać się kiedy obejrzy na nim swoje ulubione bajki.

Zadowoleni z wykonanej misji powróciłyśmy do Bydgoszczy poznawać i realizować kolejne marzenia. Mimo przeciwności losu jesteśmy w stanie przyczynić się do niesienia radości – taki mamy cel!

Raz jeszcze dziękujemy całej SPORTisFAMILY za okazaną pomoc w realizacji marzenia Kacperka! Dzień spełnienia marzenia był dla naszego małego Bohatera, jego Rodziców pełne wzruszeń i szczęścia! Dziękujemy za tak dużą empatię. Kacperek życzy Państwu, żebyście spotykali na swojej drodze tak życzliwych i dobrych ludzi, jakimi sami jesteście!

Poniżej link przedstawiający skrót z akcji charytatywnej zorganizowanej 14.12:

https://www.youtube.com/watch?v=vuAzO5TRbQ4