Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Pragi

Bartłomiej, 14 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: niespełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-04-17

Czasem w życiu pojawiają się pewne historie, pewni ludzie oraz wydarzenia, które pozostają w naszych głowach do końca życia – puenta naszego spotkania z marzycielem.

Spotkanie z Bartkiem, mimo że było online, przebiegło sto razy lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać! 

Wystarczyło tylko parę minutek, które sprawiły że rozmowa przebiegła tak, jakbyśmy znali się wcześniej.

Bartek chętnie opowiedział nam o swoich zainteresowaniach, o tym jak spędza wolny czas, co najbardziej lubić robić i jakie książki czyta. Aaa... uwaga jest tego sporo! 

Mieliśmy nawet okazję poznać jego małego króliczka – Pusię, zadziorną papugę – Totusia, jest jeszcze owczarek niemiecki – Roksi oraz kot Fenio, kurki i króliki – taak, zdecydowanie Bartek kocha zwierzęta!

Obcowanie z przyrodą, spacery z rodziną, lasy, czas na świeżym powietrzu – idealna forma spędzania wolnego czasu naszego marzyciela. Ulubionym przedmiotem w szkole jest oczywiście przyroda, ale i nie tylko…

Dużym pozytywnym zaskoczeniem było dla nas wielkie zainteresowanie Bartka historią, który ma dopiero 12 lat, a kolekcjonuje stare monety, czyta książki historyczne. Cywilizacje starożytne, czy Powstanie Warszawskie nie są mu obce. Myślę, że po lekcji z Bartkiem test z historii byłby zdany na 5.

Interesuje się też poniekąd geografią, razem z mamą przegląda atlasy geograficzne i filmy przyrodniczo-podróżnice w taki sposób poznając nasz świat!

Bartek jest bardzo uśmiechniętym chłopcem, z dużą dozą pozytywnej energii, z wielkim zamiłowaniem do swoich pasji oraz zwierząt (co dało się od razu zauważyć) i jak każdy z nas ma marzenie...

Jego marzeniem jest wyjazd do Czech, a dokładnie do Pragi, gdzie będzie miał możliwość zwiedzić miasto, które tak mu się spodobało, że przy każdej grze z rodziną w państwa-miasta zawsze w rubryce z miastem na literę „P” wpisuje – Praga.

Poznanie historii, zwiedzenie tego pięknego miasta, oraz zobaczenie Zoo w Pradze – niezapomniane chwile o których marzy nasz marzyciel.

Może znajdzie się tak samo waleczna osoba, jak nasz Bartek i pomoże nam zrealizować to piękne marzenie?

Jeśli chcesz pomóc w realizacji tego marzenia, skontaktuj się z Kamilem Chludzińskim pod numerem 664 221 141,  kamil.chludzinski@mammarzenie.org  lub dokonaj wpłaty na numer konta 26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 z tytułem Bartłomiej, wyjazd do Pragi, o. Warszawa.