Moim marzeniem jest:

Jeszcze się zastanawiam

Nikodem, 6 lat

Kategoria: inne

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2021-09-22

W słoneczne wrześniowe popołudnie ruszyłyśmy w drogę, żeby poznać naszego nowego marzyciela Nikodema. Nie mogłyśmy doczekać się tego spotkania! W rozmowie telefonicznej z mamą dowiedziałyśmy się, że chłopiec uwielbia postaci z filmów Avengers. 3-latek ma już niemałą kolekcję figurek z tej serii. Brakowało tylko Hulka, dlatego jako prezent udało nam się zdobyć tą niezwykłą postać ze świata Marvella.

Gdy przyjechałyśmy na miejsce i wręczyłyśmy naszemu 3-letniemu marzycielowi zabawkę jego oczy zaczęły mocniej świecić. Chłopiec był zachwycony! Od razu zaczął rozpakowywać prezent. Nic nie mówiąc wręczył nam inne figurki i wtedy zaczęła się prawdziwa zabawa. Razem z chłopcem zaczęłyśmy odgrywać sceny z filmu. W między czasie opowiedziałyśmy chłopcu, jego rodzicom i siostrze o tym jak działa nasza fundacja. Specjalnie na spotkanie wzięłyśmy książkę marzeń, dzięki której mogłyśmy opowiedzieć pokazując na zdjęciach o marzeniach, które udało nam się już zrealizować. Okazało się, że nasz marzyciel uwielbia klocki Lego. Cała rodzina z ogromnym zaciekawieniem słuchała o spełnionych marzeniach o wyjeździe do krainy klocków, Legolandzie. Chłopiec teraz z rodzicami i rodzeństwem planują obejrzeć różne filmiki, żeby zobaczyć jak ten niezwykły park rozrywki wygląda.

Po zabawie i dużej ilości śmiechu postanowiłyśmy wrócić już do Warszawy i dać chłopcu się na spokojnie zastanowić. Do samochodu odprowadził nas uśmiechnięty Nikodem z mamą i siostrą. Gdy odjeżdżałyśmy chłopiec jedną rączką nam machał, a drugą przytulał się do swojej nowej ulubionej zabawki. Hulka.

spotkanie

2022-03-14

W poniedziałkowe popołudnie wybraliśmy się w odwiedziny do naszego małego marzyciela Nikodema.
Nie mogliśmy się doczekać tego spotkania. Nikodem to bardzo wesoły 3-latek, z którym spotkaliśmy się po raz pierwszy kilka miesięcy temu.
Chłopiec, kiedy przyszliśmy był pełen energii. Nasze spotkanie rozpoczął od pokazywania swojej kolekcji figurek i zabawek. Nasz marzyciel jest ogromnym fanem Marvela, więc większość z zabawek było właśnie z tego magicznego świata superbohaterów. Nikodema ulubioną postacią jest Hulk, więc to nim
bawiliśmy się najdłużej. Chłopiec otrzymał od nas na początku spotkania również prezent, w którym znajdowały się różnego rodzaju kredki i flamastry oraz duża maskotka lemura. Po prezentacji zabawek, zaczął się nimi bawić. Po dłuższej rozmowie i zabawie, przyszedł czas na poznanie marzenia. Jak się okazało, chłopiec bardzo lubi oglądać różnego rodzaju filmiki na youtube i w tym celu korzysta z telefonu taty. Lubi też grać w interaktywne gry, dlatego najprawdopodobniej jego marzeniem będzie Nintendo Switch. Urządzenie, na którym mógłby grać i oglądać ulubione rzeczy. Konsola zapewni mu wiele wrażeń i rozrywki, przede wszystkim, gdy będzie musiał spędzać czas w szpitalu. Gdy będzie w domu, konsolę może podpiąć do telewizora, co zapewnia jeszcze lepsze efekty. Dużym plusem urządzenia jest możliwość łatwego przenoszenia, co z pewnością przyda się naszemu małemu marzycielowi. Rozmawialiśmy również z Nikodem i jego rodzicami o możliwości wyjazdu do parku dinozaurów w Bałtowie. Chłopiec interesuje się teraz też tymi zwierzętami, więc może wyjazd do tego niezwykłego parku rozrywki okaże się jego marzeniem.

Postanowiliśmy dać chłopcu jeszcze czas, żeby mógł na spokojnie zastanowić się jakie jest jego największe marzenie. Mamy nadzieje, że jak najszybciej je poznamy. Nie możemy się doczekać kolejnej wizyty u naszego małego wojownika.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Joanna Pawlińska

email: joasia.pawlinska@gmail.com

tel: +48694270091

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Nikodem - o. Warszawa - Jeszcze się zastanawiam

Nikodem wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Jeszcze się zastanawiam marzyciela Nikodem.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN