Moim marzeniem jest:

zestaw młodej krawcowej

Maya, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-29

Tuż przed rozpoczęciem weekendu majowego udało nam się poznać wspaniała dziewczynkę – naszą nową Marzycielkę Mayę. Na wstępie opowiedzieliśmy o naszej Fundacji i marzeniach jakie spełniamy. Okazało się, że Maya ma swoje wspaniałe marzenie i jest ono prawdziwe i z głębi serca. Dziewczynka jest bardzo uzdolniona i kreatywna. Potrafi haftować, projektować i szyć ubranka dla lalek a także szydełkować. Maya to artystyczna dusza, która pragnie się rozwijać w swoich pasjach. Marzy więc o zestawie małej krawcowej z nową maszyną do szycia, taką dla dorosłych bo dziecięcą już ma. Znamy też inne szczegóły tego co powinno znaleźć się w takim zestawie. 

Nie możemy doczekać się spełnienia tego marzenia oraz tego żeby zobaczyć efekty pracy Mayi.

spełnienie marzenia

2022-06-20

Spełniliśmy kolejne piękne, dziecięce marzenie! Maya marzyła o zestawie dla młodej krawcowej. Dziewczynka podpowiedziała nam co takiego mógłby taki zestaw zawierać, Skompletowaliśmy wszystko i okazało się, że po zapakowaniu są tego wielkie dwa pudła!Wysłaliśmy je do Mayi. Dziewczynka była zachwycona rozpakowywaniem!  Już zaczęła szycie ubranek dla lalek. Maya to urodzona krawcowa. 

Z całego serca dziękujemy naszym sponsorom: pani Dagmarze wraz z mężem, którzy wzięli udział w akcji Zamień  kwiaty na marzenie na swoim ślubie oraz pani Magdalenie!

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy sprawić by na jej twarzy zagościł taki piękny uśmiech. 

Mayu nigdy nie przestawaj marzyć!