Moim marzeniem jest:

zestaw młodej krawcowej

Maya, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-29

Tuż przed rozpoczęciem weekendu majowego udało nam się poznać wspaniała dziewczynkę – naszą nową Marzycielkę Mayę. Na wstępie opowiedzieliśmy o naszej Fundacji i marzeniach jakie spełniamy. Okazało się, że Maya ma swoje wspaniałe marzenie i jest ono prawdziwe i z głębi serca. Dziewczynka jest bardzo uzdolniona i kreatywna. Potrafi haftować, projektować i szyć ubranka dla lalek a także szydełkować. Maya to artystyczna dusza, która pragnie się rozwijać w swoich pasjach. Marzy więc o zestawie małej krawcowej z nową maszyną do szycia, taką dla dorosłych bo dziecięcą już ma. Znamy też inne szczegóły tego co powinno znaleźć się w takim zestawie. 

Nie możemy doczekać się spełnienia tego marzenia oraz tego żeby zobaczyć efekty pracy Mayi.

spełnienie marzenia

2022-06-20

Spełniliśmy kolejne piękne, dziecięce marzenie! Maya marzyła o zestawie dla młodej krawcowej. Dziewczynka podpowiedziała nam co takiego mógłby taki zestaw zawierać, Skompletowaliśmy wszystko i okazało się, że po zapakowaniu są tego wielkie dwa pudła!Wysłaliśmy je do Mayi. Dziewczynka była zachwycona rozpakowywaniem!  Już zaczęła szycie ubranek dla lalek. Maya to urodzona krawcowa. 

Z całego serca dziękujemy naszym sponsorom: pani Dagmarze wraz z mężem, którzy wzięli udział w akcji Zamień  kwiaty na marzenie na swoim ślubie oraz pani Magdalenie!

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy sprawić by na jej twarzy zagościł taki piękny uśmiech. 

Mayu nigdy nie przestawaj marzyć!

 

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia zestaw młodej krawcowej marzyciela Maya.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN