Moim marzeniem jest:

PlayStation 5 z padem oraz grą FIFA 22

Jakub, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-06-21

We wtorkowe popołudnie poznałyśmy naszego nowego marzyciela 18-letniego Jakuba. Ze względu na to, że chłopak nadal jest w trakcie leczenia zdecydowaliśmy się na spotkanie online. Jakub pasjonuje się samochodami i szeroko pojętą motoryzacją. Uczy się w technikum, w klasie o profilu grafika komputerowa. Wcześniej, przed chorobą, lubił grać w piłkę nożną – teraz musiał trochę odpuścić… Obecnie, kiedy tylko może, Jakub spędza czas na spacerach i grając w gry komputerowe. Dobrze nam się rozmawiało z Kubą, to otwarty, pozytywny, kulturalny młody człowiek. Nad marzeniem Jakub nie musiał się długo zastanawiać, od razu wyjawił nam, że jest to PlayStation 5 z dodatkowym padem i grą FIFA. Wybrał to marzenie, ponieważ będąc nadal w trakcie leczenia, może umilić sobie czas grając w gry, szczególnie w jego ulubioną piłkę nożną. Jakubie, dziękujemy za poznanie Ciebie i Twojego marzenia. Mocno trzymamy kciuki za spełnienie!!!

spełnienie marzenia

2022-11-20

Ach, co to była za niedziela – magiczna, śnieżna, wyjątkowa! Spełniło się marzenie Jakuba! Dzięki sponsorowi – Fundacji DKMS – Jakub jest szczęśliwym właścicielem PS5 z grą FIFA23 i dodatkowym padem.

Punktualnie w południe zadzwonił dzwonek do drzwi naszego Marzyciela. Przywitała nas cała Rodzina z ukochanym pieskiem. To ciepli, życzliwi, kochający się i dbający o siebie ludzie. Ugościli nas po królewsku, miło było spędzić niedzielny, leniwy czas w tak sympatycznym towarzystwie. Od Mamy wiemy, że Jakub dopytywał kiedy spełni się jego marzenie, więc gdy zadzwoniłyśmy do Marzyciela z wiadomością o spełnieniu marzenia, to spotkanie odbyło się błyskawicznie. Byłyśmy świadkami jak Kuba szybciutko, bezproblemowo podłączył cały sprzęt i zaczął grać w ulubioną grę. PS5 pachnące nowością, śmiga jak należy :)

Jakubie, pomimo, że przekroczyłeś magiczną barierę osiemnastu lat…, to nigdy nie przestawaj marzyć! Pamiętaj, że w marzeniach tkwi wielka moc!

DKMS DZIĘKUJEMY ZA SPEŁNIENIE MARZENIA JAKUBA!