Moim marzeniem jest:

Drukarka 3D - Anycubic Vyper

Aliaksandr, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoby Prywatne

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-05-11

W maju poznałyśmy Marzyciela – 14-letniego Alexa, który uwielbia grać w Minecraft, interesuje się programowaniem i muzyką. W szkole radzi sobie dobrze ze wszystkim przedmiotami! A swoją przyszłość zawodową zamierza związać z informatyką i zostać programistą. Alex jest skromnym, o pięknym uśmiechu chłopakiem. Jego wielkim marzeniem jest posiadanie kotka. Niestety ze względu na sytuację rodzinną nie jest to możliwe. Kolejnym, równie ważnym marzeniem Alexa jest drukarka 3D - Anycubic Vyper z niezbędnymi do drukowania przestrzennego filamentami. Chłopak już wie, jakie trójwymiarowe projekty komputerowe będzie drukował na takiej drukarce. Alex, nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć stworzone przez Ciebie projekty.

Wszystkich, którzy razem z nami pragną wyczarować uśmiech na twarzy chłopaka, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

spełnienie marzenia

2022-12-17

W mroźną, przedświąteczną sobotę, z wielką radością odwiedziłyśmy naszego Marzyciela Aleksa. Cel był jasny – spełnienie marzenia! Nie dało się nie zauważyć dwóch dużych i ciężkich paczek, które ledwo wniosłyśmy do środka: w jednej ukryta drukarka 3D, w drugiej zestaw filamentów. Aleks przywitał nas tym swoim pięknym uśmiechem, który odziedziczył po Mamie. Zostałyśmy bardzo serdecznie przyjęte i zaczęło się odpakowywanie. Dzięki bohaterowi domu – Tacie, drukarkę sprawnie udało się złożyć. Czas minął na wielotematycznej rozmowie. Dowiedziałyśmy się, że Aleks wrócił do szkoły – już może normalnie do niej uczęszczać, czuje się dobrze i radzi sobie świetnie. Była również okazja, żeby porozmawiać na rodzinne tematy – to był dobry wspólny czas.

Aleksie, teraz czekamy na obiecane przestrzenne wydruki. Rozwijaj swoje zainteresowania i pasje i pamiętaj: nigdy nie przestawaj marzyć!

Dziękujemy wszystkim Sponsorom, którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Aleksa!