Moim marzeniem jest:

Biało-różowy fotel gamingowy

Liliana, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-06-22

Rezolutna, skromna, ale wiedząca czego chce- taka właśnie okazała się nasza nowa Marzycielka- Lilka.

Na pierwsze spotkanie, za podpowiedzią mamy, podarowaliśmy jej zestaw z lalką L.O.L. To był strzał w dziesiątkę! Lalka trafiła się w ulubionym kolorze dziewczynki – fioletowym, a dodatkowo nie powtórzyła się z tymi, które Lilka już ma w swojej kolekcji- a to nie było łatwe zadanie! :)

W trakcie rozmowy dowiedzieliśmy, że uwielbia zwierzaki- jeden z nich jest najnowszym członkiem rodziny i z entuzjazmem nas przywitał :) Ponadto jak większość dzieci w jej wieku bardzo lubi grać w przeróżne gry komputerowe, a najbardziej przypadły jej do gustu… strzelanki! Regularnie też śledzi przeróżnych youtuberów, aby być na bieżąco z trikami i ciekawostkami z gier i nie tylko. Przyznaje, że w przyszłości sama chciałaby właśnie taką ścieżką pójść :) 

Marzeniem Lili jest ściśle związane z jej zainteresowaniami grami i youtuberami, mianowicie chciałaby się spotkać z Vito i Bellą, aby jak sama skromnie przyznała, po prostu poprosić ich o autograf :)

Mocno wierzymy, że uda nam się spełnić to marzenie i zorganizować wspaniałe spotkanie!

spotkanie - zmiana marzenia

2023-09-13

Spotkaliśmy się ponownie z Lilką, ponieważ dziewczynka postanowiła zmienić swoje marzenie. Dalej jest wielką miłośniczką gier i sprawia jej to wiele przyjemności, dlatego chciałaby otrzymać profesjonalny fotel gamingowy. Marzy, aby był on dziewczęcy- biało-różowy i pozwalał wygodnie spędzać czas przed komputerem, czy podczas odrabiania lekcji :)

spełnienie marzenia

2023-10-07

W bardzo wietrzny, jesienny dzień wybraliśmy się do Lilki z najważniejszą misją dla wolontariusza :) wielki karton zapakowany w ozdobny papier, tort, dyplom, to wszystko mówiło, ze jedziemy spełnić największe marzenie dziewczynki! U progu spotkaliśmy tatę Marzycielki i poprosiliśmy o pomoc z wniesieniem wielkiej paki. Lilka czekała w domu, ale nie spodziewała się naszej wizyty, wszytko było niespodzianką ! Po zobaczeniu zielonej bluzy wolontariusza i wielkiej przesyłki stało się dla niej jasne, że właśnie spełnia się jej marzenie :) Z radością zabrała się za rozpakowanie paczki i z pomocą siostry zaczęła składać swój nowy fotel. Dziewczynki zwinnie montowały kółka i kolejne elementy aż po niedługim czasie Lila zasiadła w swoim wymarzonym fotelu po raz pierwszy i mogła dostosować go do siebie :) oj wyglądał na wygodny ! Uroczyście odczytaliśmy dyplom spełnionego marzenia i wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu, a Lilka już planowała w jaką grę zagra jako pierwszą :) lekcje z pewnością też będzie się odrabiać przyjemniej na takim tronie :)

Kochana Lilko ! Bardzo się cieszymy, że mogliśmy Cię poznać i spełnić Twoje marzenie! To była wielka radość :) Z całego serca dziękujemy osobie, która zasponsorowała fotel dla Lilki i wywołała piękny uśmiech na jej twarzy :)