Moim marzeniem jest:

Braillepen 14 notatnik brajlowski

Julia, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-05-23

W majowe popołudnie, jako że Julka mieszka bardzo daleko od Trójmiasta, spotkaliśmy się z nią online, za pośrednictwem komunikatora. Marzycielka to niewidoma, pełna pogody ducha dziewczynka. Uwielbia czytać książki dedykowane osobom niewidomym. Podczas rozmowy Julka przeczytała nam fragmenty kilku swoich książek i zabawiała nas rozmową opowiadając, co robi w wolnym czasie poza nauką oraz jak spędza wolny czas z bratem i siostrą.

Po wstępnej rozmowie przeszliśmy do meritum naszego spotkania, czyli poznania marzenia naszej Marzycielki. Okazało się, że marzeniem Julki jest notatnik brajlowski, który pozwoli dziewczynie dalej rozwijać jej pasję - czytanie książek oraz tworzenie notatek. Notatnik pozwoli Julce także porozumiewać z bliskimi za pomocą smartfona.

Julka życzymy Tobie, aby każdy dzień byłrozpromieniony Twoim uśmiechem.

spełnienie marzenia

2022-11-20

Każdy, kto poznał Julkę przyznaje, że jest w stanie skraść każde serce! Nasze skradła już na pierwszym spotkaniu.

Bardzo się cieszymy, że dzięki Wszystkim, którzy podzieli się z naszą fundacją swoim 1% podatku, mogliśmy spełnić marzenie Julki. Emocji podczas wręczania wymarzonego notatnika nie zabrakło! Julia bardzo się cieszyła i ciągle powtarzała „ale fajny” :) co tylko potwierdza, że notatnik bardzo się spodobał. Ponieważ Marzycielka bardzo lubi czytać bajki, nie może się doczekać, kiedy będzie mogła przemierzać świat baśni poznając nowe ciekawe historie przy pomocy notatnika. Na koniec naszego spotkania Julcia ugościła nas pyszną dyniową kawą i jeszcze pyszniejszym ciastem, które sama pomagała przygotować.

Julio, jest nam niezmierni miło, że poznaliśmy tak piękną osobę jak Ty. Dziękujemy Ci za Twoje marzenie i cieszymy się, że pomogliśmy w jego spełnieniu.