Moim marzeniem jest:

Przydomowy plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawką i ścianką wspinaczkową

Malwina, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Olsztyn

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-16

W sobotni słoneczny poranek wyruszyłyśmy w kierunku Pasłęka, żeby poznać 4 letnią Malwinkę i jej marzenie. Dziewczynkę zastałyśmy w piaskownicy, gdzie wraz ze starszym bratem chętnie bawią się korzystając z pięknej pogody i przede wszystkim z krótkiej przerwy od pobytu w szpitalu. Dziewczynka w ślicznej różowej sukience i eleganckim kapeluszu z kwiatkiem początkowo nieśmiało opowiadała, o lodach z posypką, które robi z piasku, a zapytana o to jakie najbardziej lubi smaki lodów odpowiedziała, że wszystkie. Po chwili zorientowałyśmy się, że „wszystko” i „wszystkie” to ostatnio ulubiona odpowiedź małej marzycielki: -). Jak wspomniała mama dziewczynki. Malwinka lubi teksty z ulubionej bajki „Masza i niedźwiedź” które potrafi bezbłędnie powtórzyć i to w najbardziej odpowiednim momencie.

Po chwili rozmowy Malwinka ośmieliła się i chętnie opowiedziała, że bardzo chciałaby pójść do przedszkola, bo tam jest „wszystko” i są dzieci. Dodała, że Pani doktor powiedziała, że jak tylko będzie zdrowa to pójdzie. Bardzo podobała się jej zabawa przywiezionymi przez nas balonami, śmiała się dużo i głośno. Wszędzie było jej pełno: -). Marzycielka chce wszystko robić sama i lubi się wspinać, dlatego trzeba ją mieć cały czas na oku. Zapytana o
marzenie w pierwszej chili powiedziała… wszystko: -) po czym, odpowiedziała, że chciałaby mieć swój plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawką no i koniecznie, żeby mogła się tam wspinać. Na koniec przemiłego spotkania dziewczynka bardzo chętnie niczym prawdziwa gwiazda pozuje do wspólnego zdjęcia. Malwinko! Zabieramy się do pracy, by jak najszybciej spełnić Twoje marzenie!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Małgorzata Lempkowska

email: malgorzata.lempkowska@mammarzenie.org

tel: .

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Malwina - o. Olsztyn - Przydomowy plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawką i ścianką wspinaczkową

Malwina wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.