Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Daniel, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-09-03

W kalendarzu początek nowego roku szkolnego, za oknem piękna, słoneczna pogoda – krótko mówiąc idealny czas na poznanie naszego nowego Marzyciela! 

Umówiliśmy się na rozmowę online, przywitał nas szczerym uśmiechem bardzo kulturalny, miły chłopak – Daniel. Dowiedziałyśmy się podczas tego spotkania kilku ciekawostek o naszym Marzycielu, które pozwoliły nam go troszkę bliżej poznać. Opowiedział nam, że podczas pobytów w szpitalu umila sobie czas w wirtualnym świecie. Ma grupę kolegów, z którymi wspólnie budują świat Minecrafta, np. dzisiaj przed naszą rozmową stworzyli tam park, oczywiście kreatywność Daniela na tym się nie kończy, już zastanawiał się co nowego wybudować po południu. Dowiedziałyśmy się również, że właśnie zaczyna w szkole V klasę – to już druga połowa szkoły podstawowej! 

Oczywiście poruszyłyśmy również najważniejszy temat tego spotkania – marzenia. Okazało się, że miano Marzyciel pasuje do Daniela jak ulał. Chłopiec ma bowiem całą gamę marzeń, kiedy spełnia się jedno, natychmiast są kolejne. Na początku wymienił kilka różnych i różnorodnych pomysłów, ale stwierdził, że gdy zastanawiał się nad tym, które z nich jest największe powstała w głowie jedna myśl – komputer gamingowy! Po chwili zastanowienia zdradził, że to marzenie jest w jego głowie już dobre 4 lata. Dzięki takiemu sprzętowi, wracając do domu ze szpitalnej codzienności, będzie miał możliwość relaksować się w swój ulubiony sposób i prowadzić wirtualne życie wspólnie z kolegami, poznawać coraz to nowsze, ciekawsze gry. Kto wie, może kiedyś Daniel będzie świetnym testerem gier, połączy swoje zamiłowania z pracą.

W bardzo miłej atmosferze czas naszego pierwszego spotkania upłynął nie wiadomo kiedy. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się osobiście na spełnieniu marzenia Daniela!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Witkowska

email: katarzyna.witkowska@mammarzenie.org

tel: +48 664 556 891

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Daniel - o. Lublin - Komputer gamingowy

Daniel wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.