Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Fabian, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-09-19

Pewnego poniedziałkowego popołudnia, wraz z wolontariuszem Piotrem, mieliśmy przyjemność poznać przesympatycznego małego Marzyciela Fabiana oraz jego mamę.

Jest bardzo ciekawym świata,  i otwartym chłopcem. Już od pierwszych minut spotkania nie mógł usiedzieć w miejscu, a entuzjazm na myśl o swoim wymarzonym prezencie widać było gołym okiem:)

Jego głowa jest pełna marzeń, ale jedno z nich zajęło szczególne miejsce w sercu Fabiana. Jak się okazało, jest zapalonym pasjonatem gier komputerowych, a jego serce skradł Minecraft. Opowiedział nam ze szczegółami na czym polegają zasady gry a także wyjaśnił dlaczego komputer gamingowy jest tak ważny dla każdego szanującego się gracza:) jest wręcz niezbędny! do tego idealnie dobrana klawiatura, myszka i kto wie, może okaże się, że mieliśmy do czynienia z młodym dobrze rokującym profesjonalistą ? Branża IT jest teraz na topie :)

Jak to mówią: "pasja rodzi jakość, a jakość rodzi profesjonalizm!"

Obiecaliśmy Fabianowi, że dołożymy wszelkich starań, aby marzenie jak najszybciej się spełniło!

 

Relacja:

Luisa R.

 

 

spełnienie marzenia

2023-01-19

Piątkowy wieczór spędziliśmy z Fabianem w jego zielonym piłkarskim pokoju.

Bardzo szybko udało nam się spełnić marzenie naszego podopiecznego- dziewięcioletniego Fabiana, który nie mógł się doczekać, aż przywieziemy wymarzony sprzęt! Wjeżdżając na podwórze zauważyliśmy, że ktoś czeka na nas w oknie choć kiedy zaparkowaliśmy przy wejściu, mała postać oświetlona światłami dochodzącymi z dalszych części domu, szybko się schowała. 

To nas tylko upewniło w przekonaniu, że komputer z akcesoriami był prawdziwym marzeniem☺

Początkowo Fabian był małomówny, ale jak tylko zabrał się za rozpakowywanie pudeł, emocje wzięły górę. Rozpakowywał kolejne kartony, chodził po pokoju, opowiadał nam o swoich planach, kolejnych marzeniach, zainteresowaniach, youtuberach, tiktokerach i grach, które miał zamiar zainstalować jeszcze tego samego wieczoru. My, przy pomocy naszego kolegi wolontariusza oraz jego znajomych na łączach, robiliśmy co w naszej mocy żeby jak najszybciej uruchomić sprzęt. W końcu o 20 Fabian był umówiony z kolegami na pierwszą testową grę.

Tuż przed 20 wyszliśmy od Marzyciela z pokoju, a on sam, trochę zmieszany, bardzo szczęśliwy choć powściągliwy w uśmiechach, szczerze podziękował i wziął się do pracy☺ 

Za pomoc w spełnieniu marzenia Fabiana serdecznie dziękujemy:

- Państwu Magdalenie i Michałowi, którzy podczas swojego wrześniowego ślubu wzięli udział w akcji Zamień Kwiaty Na Marzenia oraz wszystkim Ich Gościom weselnym za hojne wpłaty,

- wszystkim, którzy wsparli urodzinową zbiórkę Luisy na Facebooku,

- Darczyńcom, którzy przekazali środki za pośrednictwem portalu Benevity: p. Artur F. z firmy Microsoft i osoba anonimowa z firmy Motorola,

- wszystkim, którzy wpłacili środki na nasze konto z dedykacją dla Fabiana: p. Adam K., p. Oskar B., 

p. Łukasz B., p. Katarzyna W., p. Konrad K., p. Paulina S.

 

Relacja:

 

Luisa R.