Moim marzeniem jest:

Drewniany domek z placem zabaw

Ada, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-10

10 października, późnym popołudniem mieliśmy okazję poznać Adę- naszą nową Marzycielkę oraz jej rodzinę. Spotkaliśmy się na żywo, dzięki czemu mogliśmy poznać się osobiście, co jest ogromną wartością. Ada pomimo młodego wieku posiada już wiele różnych zainteresowań! Dziewczynka jest też pełna energii, o czym przekonaliśmy się, gdy zobaczyliśmy jak robi szpagat, gwiazdę i świece. W tym wszystkim towarzyszy jej brat-Janek. 8-letnia dziewczynka uwielbia malować i rysować- to prawdziwa artystka. Ada lubi plastykę, chodzi na zajęcia artystyczne, gdzie szlifuje swój talent! To dusza artystki, maluje starannie, z dużą dokładnością. Mieliśmy możliwość zobaczyć namalowane przez nią portrety jej bliskich oraz rysunki m.in. ukazujące jej marzenie. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Razem układaliśmy puzzle i kolorowaliśmy rysunki. Szybko nadszedł czas, gdy zaczęliśmy rozmawiać o marzeniu. Ada była pewna tego o czym marzy, gdyż nawet to narysowała. Zaprezentowała dokładnie swoje marzenie narysowane na dwóch stronach. Nasza Marzycielka wymarzyła sobie drewniany szary domek z huśtawką, zjeżdżalnią, a dodatkowo chce  w środku mieć  swoją pracownię artystyczną. Aby zaprezentować nam więcej szczegółów, Ada kolorowała przy nas swój rysunek przedstawiający marzenie. Dzięki temu wiemy jak dokładnie ma wyglądać ten niezwykły drewniany domek! Dziewczynka była pewna swojego marzenia, przedstawiała nam szczegóły z wielkim entuzjazmem. Widząc radość w oczach Ady, gdy opowiadała o swoim marzeniu- jesteśmy pewni, że to jej największe marzenie, które sprawi, że będzie szczęśliwa i o tym nie zapomni! Ada! Bardzo cieszymy się, że mogliśmy Cię poznać. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić twoje największe marzenie!

spełnienie marzenia

2023-07-28

Ada jak zdążyła nam wspomnieć- od najmłodszych lat, miała jedno marzenie – posiadanie własnego drewnianego domku-placu zabaw w ogrodzie. Nie pozostało nam nic innego, jak dążyć do tego, aby to spełnić! Realizacja marzenia była bardzo spontaniczna, dostaliśmy wiadomość od firmy Sosenka, że domek będzie stawiany następnego dnia rano… ale My przygotowani jesteśmy na wszystko!
Wszystko zostało zaplanowane tak, aby była to niespodzianka. Budowa domku trwała moment, a Ada nie wiedziała co ją czeka gdy przyjedzie na działkę. Jednak nadszedł czas gdy Ada wraz z bratem wbiegła na posesje działki a wraz z tym oboje ujrzeli piękny, biało-szary domek z różową zjeżdżalnią i huśtawkami. Rodzeństwo od razu weszło do środka domku, po czym koniecznie musieli wypróbować huśtawki! Ada cały czas była przeszczęśliwa, uśmiech nie schodził jej z twarzy! Dziewczynka wyjawiła nam, że zdecydowanie spełniło się jej marzenie! Przez cały nasz pobyt rodzeństwo bawiło się w domku, a gdy nadszedł czas na pożegnanie, rodzeństwo zaczęło machać nam z okna. Drewniany domek stał się miejscem, z którego nie zamierzali wychodzić.
Serdecznie dziękujemy Magdzie i Patrykowi, którzy zdecydowali się wziąć udział w akcji Zamień Kwiaty na Marzenia, a zebrane pieniądze przekazać na domek-plac zabaw! Dzięki wam mogliśmy spełnić to marzenie!
Ada! Bardzo cieszymy się, że mogłyśmy Cię poznać i widzieć Twoją radość gdy ujrzałaś wymarzony plac zabaw! Życzymy Ci spełnienia innych marzeń! Bo w nich tkwi wielka siła!!