Moim marzeniem jest:

Lego 10294 Creator Expert Titanic

Michał, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-08

We wtorek 08.11.2022r. mieliśmy ogromną przyjemność poznać naszego nowego Marzyciela -Michała. Na początku spotkania chłopiec opowiedział nam o sobie. Odebraliśmy go jako bardzo otwartą, inteligentną i towarzyską osobę. Posiada wiele przeróżnych zainteresowań. Jedną z największych jest składanie małych elementów klocków Lego i tworzenie z nich imponujących budowli. Chłopiec bardzo lubi spędzać czas ze swoimi rówieśnikami, jest bardzo otwartą i empatyczną osobą. Niestety z powodu choroby był w szkole zaledwie kilka dni. Obecnie przebywa w domu skąd jeździ na badania do szpitala, wyniki badań nie pozwalają na powrót do szkoły jak i przebywanie w towarzystwie innym osób niż najbliższa rodzina. Marzyciel bez zastanowienia po przedstawieniu przez nas celu naszej wizyty i kategorii marzeń, które spełniamy oznajmił nam, że marzy on o Lego 10294 Creator Expert Titanic. Michale mamy nadzieję, że szybko uda nam się wrócić do Ciebie z wymarzonym zestawem. Czekaj na nas i nie zapominaj, że marzenia mają w sobie ogromna moc.

spełnienie marzenia

2022-11-20

Ponieważ stan Michała jest bardzo ciężki postanowiliśmy działać aby klocki znalazły się u niego jak najszybciej. Wierzymy, że spełnione marzenie zawsze  poprawia nastrój i napawa pozytywną energią. Niestety osobiście nie mogliśmy wręczyć Michałowi prezentu, jednak z pomocą jego cudownych rodziców to  się udało. Kurier zapukał do ich drzwi i dostarczył ogromną paczkę w której znajdowały się upragnione klocki. Michał, bardzo mocno trzymamy za  Ciebie kciuki!
Dziękujemy wszystkim tym, którzy oddali na nas 1% podatku. To dzięki Wam marzenie Michała zostało spełnione. Kiedy mamy tylko informację od  lekarza o gorszym stanie dziecka – spełniamy marzenie ekspresowo nie patrząc na koszty dzięki zabranemu 1% podatku.