Moim marzeniem jest:

PlayStation 5 + cztery gry

Karol, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-12-08

W grudniowy wieczór udało nam się połączyć z Karolem i przeprowadzić rozmowę wideo. Zaczęliśmy od przedstawienia się, opowiedzenia krótko o naszej fundacji i poinformowania o rodzajach marzeń, które spełniamy. Następnie zapoznaliśmy się z naszym Marzycielem: dowiedzieliśmy się, że Karol bardzo interesuje się naukami ścisłymi i informatyką. Jego pasją są też gry komputerowe. Jest między innymi fanem League of Legends i uczestniczył nawet w turnieju w tę grę. 

Kiedy już poznaliśmy zainteresowania Karola, zapytaliśmy go o jego marzenie. Nie było potrzeby długiego zastanawiania się w trakcie spotkania, bo Karolowi już od czasu sprzed choroby towarzyszy marzenie, które w oczywisty sposób łączy się z jego zainteresowaniami -  dostać PlayStation 5 razem z kilkoma grami. 

Mimo pewnych problemów z komunikacją wynikających ze stanu zdrowia, spotkanie z Karolem przebiegło w miłej atmosferze i bardzo się cieszyliśmy, że mamy okazję go poznać.

Konsola na pewno będzie dla Karola świetnym narzędziem do realizacji swoich pasji związanych z grami, a także może pomóc w oderwaniu myśli od choroby i leczenia. Zrobimy co możemy, żeby spełnić jego marzenie!

 

spełnienie marzenia

2023-02-28

Końcem lutego w Krakowie spełniło się kolejne marzenie. Karol otrzymał konsolę PlayStation 5 oraz cztery gry. Nasz Marzyciel jest obecnie w trakcie leczenia szpitalnego, ale wie już, że w domu czeka na niego piękny prezent i niesamowicie się z tego cieszy. Mamy nadzieję, że perspektywa wypróbowania nowej konsoli doda mu sił i przyspieszy rekonwalescencję. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.