Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Antoni, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-12-19

W środowy wieczór wspólnie z drugim wolontariuszem  Mateuszem połączyliśmy się on – line by poznać naszego podopiecznego. Antek to dzielny  3 klasista, który na co dzień jest starszym bratem dla swojej siostry Hani i brata Frania. Codzienne chwile w domu umilają mu kot Klakier i króliki a w wolne ciepłe dni uwielbia spędzać relaksując się z tatą podczas łowienia ryb. Jego pasją jest motoryzacja o której informacji szuka w czasopismach i książkach a realizuje ją jeżdżąc quadem. Ponadto jest zagorzałym fanem układania różnych budowli z klocków LEGO. Chłopiec zapytany o jego marzenie z początku musiał się zastanowić lecz po tygodniu wyznał nam że jest nim komputer gamingowy.

Antku – dziękujemy że mogliśmy Cię poznać. Trzymamy kciuki za Ciebie i Twoje pasje! Mamy nadzieję, że spotkamy się tym razem już osobiście wręczając Ci Twój wymarzony komputer.

 

spełnienie marzenia

2023-02-19

W niedzielne popołudnie dnia 19 lutego wraz ze sponsorem z firmy Ceetrus dotarłam do domostwa naszego marzyciela. Pan Piotr był jak prawdziwy święty Mikołaj a Antek wręcz zachwycony przybyłymi gośćmi i wymarzonym prezentem – komputerem gamingowym.  Otwierając prezent chłopiec nie przestawał się uśmiechać zachwycając się każdym elementem komputera. Po rozpakowaniu marzenia, wręczeniu dyplomów i zrobieniu wspólnych zdjęć zasiedliśmy wszyscy wspólnie do stołu z całą Rodziną Antka. Mama wraz córką przygotowała dla nas przepyszną, chrupiącą szarlotkę, a po niej danie na które nasz marzyciel nie mógł się doczekać  - pizza wykonana przez niego i jego rodzinę. Siedząc wspólnie przy stole i biesiadując rozmawialiśmy o zmaganiach Antka z chorobą, o pomocy od wspaniałych ludzi z jaką się spotkali,  o trudach codzienności ale też o marzeniach i zainteresowaniach wszystkich uczestników tego spotkania. W międzyczasie dołączył do nas najmłodszy członek Rodziny, który po chwili  bawił się z rodzeństwem wykorzystując pudełko po komputerze jako pojazd. Spotkanie mimo trudności jaka dotknęła całą rodzinę odbyło się w bardzo wesołej i przyjemnej atmosferze. Antku dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i całą Twoją kochającą rodzinę. Jesteś dla nas przykładem, że nigdy nie należy się poddawać i przestawać marzyć.