Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy

Wojciech, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-12-27

We wtorkowy wieczór, 27 grudnia, miałyśmy przyjemność spotkać się online z Wojtkiem i poznać jego marzenie. Wojtek to uśmiechnięty i pełen optymizmu chłopak. Nasz Marzyciel okazał się być bardzo energicznym oraz otwartym chłopcem. Bardzo chętnie prowadził z nami rozmowę oraz opowiadał o swoich zainteresowaniach. Dowiedziałyśmy się, że jego ulubionym przedmiotem szkolnym jest matematyka. Następnie przeszłyśmy do przedstawienia naszemu Marzycielowi kategorii marzeń, które spełniamy. Podczas rozmowy okazało się, że Wojtek ma aż trzy marzenia. Jednak, gdy przyszło mu wybrać jedno z nich bez chwili zwątpienia powiedział, że chciałby dostać laptopa, który posłużyłyby mu do grania w gry. Wojtek od dawna interesuje się światem gier, a jedną z jego ulubionych gier jest Mario. Często też układa klocki Lego. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym zawodnikiem jest Robert Lewandowski. W tegorocznych Mistrzostwach Świata był jego wiernym kibicem.

Wojtku, mamy nadzieję, że Twoje marzenie uda nam się spełnić jak najszybciej i już za niedługo podarujemy Ci wymarzony laptop.

 

spełnienie marzenia

2023-01-31

Marzenie Wojtka o laptopie gamingowym udało się spełnić bardzo szybko, bo już po miesiącu od poznania marzenia. Zadziało się to dzięki dobroci serca sponsora, który wpłacił środki na zakup laptopa.

Sprzęt dotarł do Wojtusia kurierem, ale kilka dni po dostawie udało nam się połączyć z Marzycielem przez videochat. Rozmowa była krótka, ponieważ połączyliśmy się, kiedy Wojtek przebywał w szpitalu, jednak to nam wystarczyło, żeby zobaczyć ogromną radość, jaką chłopcu dostarczył prezent. Mama Wojtka wspomniała, że laptop jest używany niemal bez przerwy od kilku dni. Marzyciel nawet rozmawiając z nami, jednym okiem zerkał na ekran.

Wojtusiu bardzo się cieszymy, że mogliśmy Cię poznać i pomóc spełnić Twoje marzenie. 

Na zawsze pozostać taki uśmiechnięty i nigdy nie przestawaj marzyć!

Serdecznie dziękujemy Panu sponsorowi za cudowny gest i zakup laptopa dla Wojtka.