Moim marzeniem jest:

Pianino

Nikola, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-02

Pierwsze spotkania z nowymi marzycielami wywołują wiele emocji wśród wolontariuszy. Tym bardziej w trakcie spotkań online gdzie kontakt z drugą osobą poprzez kamerkę jest utrudniony. Jednak od razu po połączeniu z Naszą Nową Marzycielką przywitały nas piękne uśmiechy wiedziałyśmy, że nie musi martwić się o wszelkie bariery.

W trakcie spotkania dowiedziałyśmy się z jaką uzdolnioną osobę  miałyśmy zaszczyt poznać. Nikola potrafi grać na skrzypcach, gitarze i pomimo, że nigdy nie grała na akordeonie to właśnie ona pomogła tacie rozpracować nowy instrument. Poprzez rozmowę o pasji dziewczynki bardzo płynnie przeszłyśmy do poznania marzenia ponieważ są ze sobą połączone. Największym Marzeniem Nikoli jest pianino! To właśnie jest kolejny instrument, na którym chciałaby rozwijać swoje zainteresowania. Nasza Marzycielka jest fanką starszych utworów  i to właśnie dźwięk klasycznego instrumentu, a nie keyboardu gra w jej duszy.

Dzięki kolejnej historii opowiedzianej przez mamę utwierdziłyśmy się jaką wspaniałą osobę poznaliśmy. Nikola  wytrwale kilka lat temu odmawiając sobie różnych przyjemności sama zebrała pieniądze na wymarzoną suczkę rasy YORK, która jak księżniczka leżała na poduszce w trakcie naszego spotkania.

Na koniec spotkania umówiłyśmy się z Naszą Marzycielką na prywatny koncert na jej nowym pianinie. Mamy nadzieję, że szybko to nastąpi, bo już nie możemy  doczekać się  tego spotkania!

Relacja:

Katarzyna P.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Prochacka

email: katarzyna.prochacka@mammarzenie.org

tel: +48 516 134 386

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Nikola - o. Lublin - Pianino

Nikola wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.